Lee & Joe Jamail Texas Swimming Center - Site License 
   2017 ST TXLA 11& Over Fall Kick Off - 10/13/2017 to 10/15/2017   
 
 Event 14  Girls 13-14 400 Yard IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Digby, Kelly           14 NTRO-ST           4:56.74    4:53.73  
  2 Rawie, Sydney          13 NTRO-ST           4:52.30    4:53.80  
  3 Tramp, Paisley         13 GOLD-ST           4:45.47    4:55.26  
  4 Gettys, Emma           13 GOLD-ST           4:59.49    4:59.04  
  5 Rivas, Sophia          13 NTRO-ST           4:49.31    5:08.84  
  6 Shipps, Stella         13 NTRO-ST           5:14.01    5:12.08  
  7 Stromberger, Elizabet  13 TXLA-ST           5:00.00    5:12.71  
  8 Dunn, Madeleine        13 NTRO-ST           5:13.00    5:13.96  
  9 Ashbaugh, Taylor       13 NTRO-ST           5:21.86    5:17.55  
 
 Event 14  Women 15-16 400 Yard IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Hallum, Jade           15 ATAC-ST           4:29.26    4:38.70  
  2 Buhl, Yasmina          15 NTRO-ST           4:51.00    4:41.26  
  3 Riley, Maddie          16 NTRO-ST           4:31.57    4:48.71  
  4 Willis, Nicole         16 GOLD-ST           4:46.23    4:49.09  
  5 Friesz, Matti          16 ATAC-ST           4:51.60    4:57.01  
  6 Chaney, Lauren         15 NTRO-ST           4:56.87    5:00.63  
  7 Dysart, Alyse          15 LCA-ST            4:49.26    5:01.53  
  8 Probst, Macy           15 NTRO-ST           5:02.08    5:03.81  
  9 Stewart, Mackenzie     16 NTRO-ST           5:12.95    5:04.49  
 10 Willis, Natalie        16 GOLD-ST           5:11.06    5:12.84  
 11 Sadlier, Camryn        15 TXLA-ST           5:09.17    5:26.14  
 12 Bose, Ariana           15 LSAC-ST           5:42.04    5:26.25  
 13 Guzman, Sam            15 LSAC-ST           5:33.75    5:27.20  
 14 Vujosevic, Kristina    15 NTRO-ST           5:44.72    5:31.18  
 15 Jensen, Sophia         16 TXLA-ST           5:43.48    5:36.77  
 16 Krits, Elinor          16 WLOO-ST           5:53.99    5:54.03  
 
 Event 14  Women 17-18 400 Yard IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Thompson, Brittany     17 NTRO-ST           4:24.55    4:32.46  
  2 Friesz, Rae            17 ATAC-ST           4:43.96    4:53.91  
  3 Khollman, Logann       17 NTRO-ST           5:11.87    5:02.50  
 
 Event 14  Women 19 & Over 400 Yard IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Wu, Angelia            19 UN-ST             5:40.17    5:27.68  
 
 Event 14  Boys 13-14 400 Yard IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Vargas, Camilo         13 NTRO-ST           4:26.93    4:26.94  
  2 Alarcon, Landon        14 NTRO-ST           4:33.59    4:29.62  
  3 Shankar, Shreyush      14 NTRO-ST           4:19.77    4:32.32  
  4 Cao, Kellen            13 ATAC-ST           4:38.76    4:32.69  
  5 Reid, Kovi             14 LSAC-ST           4:47.80    4:36.13  
  6 Olsen, Karsten         13 NTRO-ST           4:36.23    4:41.07  
  7 Lai, Huy               14 WLOO-ST           4:58.20    4:48.57  
  8 McClelland, Ian        13 CBA-ST            4:47.54    4:51.93  
  9 Vinnik, Maxim          14 NTRO-ST           4:48.04    4:54.46  
 10 Cullicott, Ian         14 NTRO-ST           5:03.26    4:55.14  
 11 Vinnik, Daniel         14 NTRO-ST           5:12.27    5:03.34  
 -- McCusker, Aidan        14 WLOO-ST           5:35.66         DQ  
 
 Event 14  Men 15-16 400 Yard IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Alarcon, Greyson       16 NTRO-ST           4:07.22    4:07.26  
  2 Schaefer, Justin       15 TXLA-ST           4:24.48    4:21.44  
  3 Jahnke, Caleb          16 GOLD-ST           4:31.29    4:25.56  
  4 Furrer, Corby          15 NTRO-ST           4:29.70    4:25.58  
  5 Hansen, Jack           16 NTRO-ST           4:27.02    4:25.67  
  6 Flynn, Bryce           15 NTRO-ST           4:18.52    4:26.67  
  7 Kuhn, Steven           16 WLOO-ST           5:09.20    4:30.79  
  8 Lynch, Alex            16 TXLA-ST           4:17.67    4:32.64  
  9 Ceresa, Juan           15 TXLA-ST           4:19.17    4:35.06  
 10 Vujosevic, Marko       15 AQTX-ST           4:48.76    4:36.71  
 11 Joshi, Atharva         15 NTRO-ST           4:38.45    4:39.54  
 12 Henry, Danny           15 TXLA-ST           4:34.67    4:40.02  
 13 Chen, Ethan            15 NTRO-ST           4:37.93    4:45.32  
 14 Offereins, Ben         16 NTRO-ST           5:11.36    4:46.15  
 15 Clennan, Ian           15 LSAC-ST           4:51.77    4:47.50  
 16 McCarthy, Matthew      16 WLOO-ST           4:54.00    4:50.55  
 17 Jorgenson, Devon       15 TXLA-ST           4:54.04    4:50.85  
 18 Wang, Eric             16 WLOO-ST           4:48.81    4:51.09  
 19 Taffinder, Andrew      16 TXLA-ST           4:49.41    4:58.56  
 20 Skowronski, Alex       15 RUSH-ST           4:59.01    5:01.44  
 21 Chbaro, Max            16 FISH-ST                NT    5:14.51  
 
 Event 14  Men 17-18 400 Yard IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Nerhood, Nick          17 ATAC-ST           4:26.48    4:29.17  
  2 Stangl, Dominic        17 NTRO-ST           4:54.67    4:58.21