Lee & Joe Jamail Texas Swimming Center - Site License 
                 Lee & Joe Jamail Texas Swim Center                 
                    Hosted by Longhorn Aquatics                     
 
 Event 9  Girls 10 & Under 100 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Mongenel, Ella         10 LCA-ST            1:05.90    1:02.67  
  2 Kimball, Dru           10 LSAC-ST           1:08.65    1:05.21  
  3 Duarte, Anna           10 GOLD-ST           1:05.36    1:07.10  
  4 McLaughlin, Aubrey     10 NTRO-ST           1:07.91    1:08.06  
  5 Brusseau, Charlotte    10 LSAC-ST                NT    1:08.47  
  6 Jacops, Roxy            9 ASC-ST            1:12.37    1:11.64  
  7 Eads, Mia              10 ASC-ST            1:11.93    1:12.69  
  8 Brown, Olivia           9 NTRO-ST           1:29.47    1:12.82  
  9 Phan, Kaitlyn          10 NTRO-ST           1:11.94    1:13.36  
 10 Anderson, Henley       10 LCA-ST            1:13.61    1:13.96  
 11 O'Banion, Ashleigh     10 NTRO-ST           1:17.43    1:15.10  
 12 McCarroll, Maggie      10 ASC-ST            1:17.21    1:16.59  
 13 Harris, Audri           9 HSC-ST            1:19.46    1:17.51  
 14 Frackowiak, Nell       10 COTA-ST                NT    1:19.72  
 15 Mann, Violet           10 TXLA-ST                NT    1:19.86  
 16 Walter, Lola           10 LCA-ST            1:27.40    1:20.19  
 17 Maciarz, Lola           9 NTRO-ST           1:25.77    1:20.26  
 18 Sierra, Sofia          10 GOLD-ST           1:17.19    1:20.47  
 19 Santos, Isabella        9 TXLA-ST           1:39.48    1:20.92  
 20 Gunn, Libby             9 NTRO-ST           1:27.90    1:21.02  
 21 Barron, Yessenia       10 TXLA-ST           1:17.09    1:21.80  
 22 Shahinian, Ella         9 LCA-ST            1:40.61    1:21.81  
 23 Noel, Marjorie          8 LCA-ST            1:21.45    1:23.26  
 24 Gamez, Iyla             8 LCA-ST            1:26.13    1:24.57  
 25 McCurry, Macie         10 ASC-ST            1:31.04    1:26.07  
 26 DeHay, Charlotte        8 LCA-ST            1:27.00    1:26.70  
 27 Wilson, Kaylee         10 NTRO-ST           1:30.77    1:27.27  
 28 Zelinski, Abby          9 COTA-ST                NT    1:28.17  
 29 Seal, Rachel            9 NTRO-ST           1:30.77    1:28.49  
 30 Bao, Leah              10 NTRO-ST           1:29.17    1:28.82  
 31 Kelly, Isabella         9 LSAC-ST                NT    1:29.91  
 32 Teitelman, Avery        9 LCA-ST            1:33.45    1:30.55  
 33 O'Leary, Hayden         8 AQTX-ST           1:26.37    1:31.28  
 34 Fitzpatrick, Eva        8 LCA-ST            1:30.17    1:32.24  
 35 Hawken, Avery           9 COTA-ST           1:33.03    1:32.80  
 36 Gilbreath, Lucy         8 NTRO-ST           1:40.43    1:33.01  
 37 Worden, Skylar         10 TXLA-ST           1:37.58    1:33.21  
 38 Montgomery, Mayla       9 RUSH-ST           1:42.19    1:33.98  
 39 Melton, Madalynn       10 TST-ST            1:34.29    1:34.08  
 40 Demere, Cora           10 HSC-ST            1:35.99    1:34.43  
 41 Horton, Scotia          9 NTRO-ST           1:51.99    1:34.51  
 42 Weber, Katja            9 LSAC-ST           1:33.44    1:34.53  
 43 Stafford, Katie         8 LCA-ST            1:50.17    1:35.64  
 44 Galvan, Amarissa        9 ASC-ST            1:34.25    1:36.22  
 45 Castro, Daniela        10 HSC-ST            1:35.99    1:36.61  
 46 Gutierrez Paredes, Em   7 LCA-ST            1:39.84    1:37.33  
 47 Douglas, Birdie         9 NTRO-ST           1:32.83    1:37.60  
 48 Steber, Gretchen        8 COTA-ST           1:40.00    1:38.35  
 49 Lattier, Ava            9 HEAT-ST           1:36.37    1:39.50  
 50 Anand, Misha           10 NTRO-ST           1:44.99    1:39.71  
 51 Campbell, Hannah       10 FISH-ST                NT    1:40.61  
 52 Kennedy, Ava            9 NTRO-ST           1:51.99    1:41.49  
 53 Reeuwijk, Claire        8 ASC-ST                 NT    1:41.50  
 54 Valdez, Mia            10 LCA-ST            1:37.33    1:41.71  
 55 Bodenstab, Mikayla      8 ASC-ST            1:32.16    1:41.99  
 56 Loy, Emily             10 FHD-ST                 NT    1:44.48  
 57 Cole, Yana              9 LSAC-ST           1:48.10    1:44.49  
 58 Schultze, Emmy          9 AQTX-ST                NT    1:46.40  
 59 Green, Jayla           10 NTRO-ST           1:51.99    1:47.82  
 60 Leibowitz, Sutton       7 LCA-ST            1:50.02    1:47.85  
 61 Farraje, Summer        10 FISH-ST           1:51.59    1:47.97  
 62 Adams, Anne             7 ASC-ST            1:58.33    1:52.80  
 63 Cutbirth, Blayne        7 FHD-ST            2:47.85    1:57.52  
 64 Menchaca, Heidi        10 FISH-ST                NT    1:58.24  
 65 Narayanan, Anjali      10 LCA-ST            1:55.17    2:00.59  
 66 Kearns, Olivia          9 LCA-ST            2:03.34    2:00.87  
 67 Robey, Madison          8 FISH-ST           1:58.07    2:02.92  
 68 De Fex, Maria           8 NTRO-ST           2:00.00    2:04.19  
 69 Robles, Sydney          9 COTA-ST           2:26.81    2:12.09  
 -- Regan, Adalyn           8 HSC-ST            2:30.99         DQ  
 -- Broadwell, Anna         8 LCA-ST            2:01.23         NS  
 -- Cherryholmes, Sofia     8 SASA-ST                NT         NS  
 -- Donegan, Celeste       10 LCA-ST            1:33.41         NS  
 -- Coleman, Maddy          8 LCA-ST            2:05.78         NS  
 -- Horne-Lalande, Savvy    8 ASC-ST                 NT         NS  
 -- Liu, Isabel             9 NTRO-ST           1:35.77         NS  
 -- Woolsey, Mary          10 RUSH-ST           1:34.44         NS  
 -- Chu, Abby               9 RUSH-ST                NT         NS  
 
 Event 9  Boys 10 & Under 100 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Noel, Campbell         10 LCA-ST            1:05.88    1:04.00  
  2 Bennett, Brady         10 AQTX-ST           1:04.17    1:04.11  
  3 McCain, Tristan        10 LCA-ST            1:06.23    1:08.18  
  4 Ganser Jr., Johnny     10 AAAA-ST           1:16.47    1:09.54  
  5 Pineiro, Marcus        10 NTRO-ST           1:21.93    1:09.75  
  6 Shapley, Ty            10 ASC-ST            1:10.43    1:10.11  
  7 Bose, Noah              9 LSAC-ST           1:16.55    1:10.41  
  8 Cox, Rowan             10 ASC-ST            1:11.17    1:10.98  
  9 Schaefer, Logan        10 NTRO-ST           1:16.78    1:13.21  
 10 Benard, Theodore       10 GOLD-ST           1:21.06    1:14.48  
 11 Diaz, Philippe         10 NTRO-ST           1:19.73    1:15.45  
 12 Ewan, Holden            8 TXLA-ST           1:20.39    1:18.05  
 13 Kurio, Jaxon           10 LSAC-ST           1:21.00    1:20.00  
 14 He, Yunxi              10 ASC-ST            1:28.56    1:20.29  
 15 Kindy, Sean-Rakan      10 NTRO-ST           1:32.86    1:20.37  
 16 Horton, Sheamus        10 NTRO-ST           1:44.62    1:20.51  
 17 Albaugh, Rylan          9 NTRO-ST           1:22.15    1:21.56  
 18 Joshi, Anish           10 NTRO-ST           1:42.90    1:22.02  
 19 Radcliff, Hudson        9 WLOO-ST                NT    1:23.38  
 20 Tater, Harrison         8 WLOO-ST           1:18.82    1:23.59  
 21 Ramesh, Raj            10 COTA-ST           1:25.85    1:23.65  
 22 McDonald, Ryan         10 RUSH-ST           1:22.29    1:25.14  
 23 Scarborough, Hayden     9 NTRO-ST           1:32.02    1:25.63  
 24 Camp, Nicholas         10 AQTX-ST           1:26.01    1:26.37  
 25 Pavel, Luka            10 WLOO-ST           1:28.45    1:26.58  
 26 Wallace III, Victor    10 FISH-ST           1:43.31    1:26.87  
 27 Edwards, Hunter        10 HEAT-ST           1:22.48    1:27.86  
 28 Geranios, Alexander    10 CCSS-ST           1:32.97    1:27.99  
 29 Wood, Luke             10 NTRO-ST           1:39.25    1:28.21  
 30 Yishay, Aviv            9 RUSH-ST                NT    1:28.99  
 30 Goodman, Sean           9 NTRO-ST           1:30.01    1:28.99  
 32 Stacer, Evan            9 LSAC-ST           1:29.25    1:29.33  
 33 Ward, Oli               9 NTRO-ST           1:31.85    1:29.79  
 34 Mann, Nathaniel        10 GOLD-ST                NT    1:30.09  
 35 Ozolins, Henrijs       10 FHD-ST                 NT    1:30.43  
 36 Musil, Nick             9 NTRO-ST           1:31.02    1:31.67  
 37 Kindy, Micah            9 NTRO-ST           1:49.99    1:33.47  
 38 Dulaney, Liam           8 TXLA-ST                NT    1:34.05  
 39 Almanza, Lucas         10 SASA-ST           1:40.54    1:35.41  
 40 Kerouac, Collin         9 TXLA-ST           1:37.27    1:36.84  
 41 Stahlman, Andy         10 WWW-ST            1:40.30    1:37.52  
 42 Rosprim, Hayes         10 COTA-ST           1:38.47    1:38.90  
 43 Cotten, Christian       9 LCA-ST            1:35.99    1:39.37  
 44 Thompson, Collier       8 LSAC-ST                NT    1:39.97  
 45 Stogner, Quentin        9 COTA-ST           1:41.09    1:40.66  
 46 Wilson, Joe             9 SASA-ST           1:46.16    1:43.07  
 47 Williams, Lincoln       8 LCA-ST            1:29.34    1:43.17  
 48 Rowley, Jason          10 HSC-ST            1:35.99    1:43.94  
 49 Chimera, Luca           9 CCSS-ST           1:50.38    1:45.81  
 50 Vickery, Landon         9 TXLA-ST                NT    1:45.85  
 51 Libersat, Mathias       8 ASC-ST            1:45.00    1:45.96  
 52 Peters, Nolan           9 ASC-ST                 NT    1:46.05  
 53 Noel, Gear              6 LCA-ST            1:55.39    1:46.32  
 54 Hogan, Heath           10 RUSH-ST           1:39.01    1:46.73  
 55 Pacheco, Julian        10 COTA-ST           2:13.73    1:47.35  
 56 Lee, Andrew            10 CCSS-ST           1:45.99    1:47.87  
 57 Schubert, Ryker         9 COTA-ST           1:50.67    1:50.16  
 58 Pacheco, Nico           8 COTA-ST           2:07.07    1:54.09  
 59 Roan, Brennan           8 COTA-ST           1:58.04    1:54.35  
 60 Morrow, Bode            7 LSAC-ST           1:54.03    1:54.80  
 61 Hamdan, Zander          8 LCA-ST            2:02.69    1:54.98  
 62 Harris III, Calvin      9 LCA-ST            1:43.24    1:55.49  
 63 Falvey, Lucas           9 ASC-ST            1:56.23    1:56.69  
 64 Kodis, Jack            10 LCA-ST            2:07.11    1:56.89  
 65 Miller, Dominic         8 NTRO-ST           1:50.99    2:00.24  
 66 Thompson, Wyatt         6 LSAC-ST                NT    2:06.24  
 67 Beaird IV, Curtis       7 LCA-ST            2:10.34    2:08.32  
 68 Mauntel, Ephraim        9 MSTR-ST                NT    2:19.28  
 69 Schueppert, Devin      10 COTA-ST                NT    2:21.74  
 70 Madere, Blake           8 COTA-ST                NT    2:23.06  
 71 Williams, Oscar         7 LCA-ST            2:15.34    2:38.57  
 -- Ruiz, Samuel           10 ASC-ST            1:31.47         DQ  
 -- Alon, Oz               10 NTRO-ST           1:20.77         NS  
 -- Nielsen, Nigel         10 NTRO-ST           1:11.33         NS  
 -- Mehta, Yash             9 NTRO-ST           1:37.63         NS  
 -- Martyak, Bodie          8 ASC-ST                 NT         NS  
 -- Griffin, Carson        10 AQTX-ST                NT         NS