Lee & Joe Jamail Texas Swimming Center - Site License 
            2018 ST TXLA 10&U Long Course Kick Off - 4/14/2018             
 
 Event 7  Girls 10 & Under 100 LC Meter Backstroke
=========================================================================
               1:45.99  10&U BB
    Name            Age Team                 Seed     Finals       Points 
=========================================================================
  1 Lusk, Lyla R      9 NTRO-ST           1:29.86    1:24.03 BB     
             41.61      1:24.03 (42.42)
  2 Truong, NamAnh   10 WHAC-ST           1:27.79    1:26.28 BB     
             41.67      1:26.28 (44.61)
  3 Phillips-Duncan  10 HSC-ST            1:30.89    1:28.54 BB     
             43.41      1:28.54 (45.13)
  4 Dai, Melinda M   10 NTRO-ST           1:41.37    1:30.34 BB     
             44.05      1:30.34 (46.29)
  5 Gonzalez, Kayla  10 NTRO-ST           1:29.52    1:31.69 BB     
             44.62      1:31.69 (47.07)
  6 O'Banion, Ashle  10 NTRO-ST           1:35.58    1:34.22 BB     
             46.17      1:34.22 (48.05)
  7 Leiker, Janey C  10 MAC-GU            1:42.28    1:35.52 BB     
             47.88      1:35.52 (47.64)
  8 Sierra, Sofia T  10 GOLD-ST           1:41.13    1:36.88 BB     
             48.23      1:36.88 (48.65)
  9 Ross, Mary Eloi  10 TXLA-ST           1:45.33    1:38.12 BB     
             46.94      1:38.12 (51.18)
 10 MacPherson, Kat  10 HSC-ST            1:43.39    1:38.89 BB     
             46.98      1:38.89 (51.91)
 11 Nguyen, Elise K   9 NTRO-ST           1:58.99    1:39.57 BB     
             48.64      1:39.57 (50.93)
 12 Hunninghake, Sa   8 NTRO-ST           1:47.69    1:39.97 BB     
             48.21      1:39.97 (51.76)
 13 Barron, Yesseni  10 TXLA-ST           1:47.18    1:40.16 BB     
             48.67      1:40.16 (51.49)
 14 Harton, Aryanna  10 TXLA-ST                NT    1:40.31 BB     
             49.96      1:40.31 (50.35)
 15 DeHay, Charlott   9 LCA-ST            1:46.19    1:43.27 BB     
             51.07      1:43.27 (52.20)
 16 Gunn, Libby N    10 NTRO-ST           1:39.17    1:44.21 BB     
 17 Maciarz, Lola M   9 NTRO-ST           1:47.69    1:45.30 BB     
             51.94      1:45.30 (53.36)
 18 Douglas, Birdie   9 NTRO-ST           1:54.36    1:47.63        
 19 Norris, Shilah    8 GOLD-ST           1:47.42    1:51.34        
             53.57      1:51.34 (57.77)
 20 Rosebush, Allie   7 MAC-GU            2:06.94    1:54.65        
             57.60      1:54.65 (57.05)
 21 Worden, Skylar   10 TXLA-ST           2:19.41    1:57.45        
             56.28    1:57.45 (1:01.17)
 22 Padilla, Madely  10 GOLD-ST                NT    1:57.46        
 23 Carpenter, Anna   9 NTRO-ST           2:03.99    2:01.58        
 24 Mayle, Gracyn E   8 GOLD-ST           2:18.59    2:11.84        
           1:03.06    2:11.84 (1:08.78)
 25 Hall, Taylor B    7 HSC-ST            2:16.98    2:29.50        
           1:11.28    2:29.50 (1:18.22)
 26 Anderson, Tallu   7 HSC-ST            2:33.22    3:04.20        
           1:24.69    3:04.20 (1:39.51)
 -- Noel, Marjorie    9 LCA-ST            1:45.91         NS        
 -- Eckert, Alexa G   8 NTRO-ST           2:04.29         NS        
 
 Event 7  Boys 10 & Under 100 LC Meter Backstroke
=========================================================================
               1:43.59  10&U BB
    Name            Age Team                 Seed     Finals       Points 
=========================================================================
  1 Jiampietro, Mat  10 NTRO-ST           1:37.44    1:30.74 BB     
             44.95      1:30.74 (45.79)
  2 Jaggers, Benjam   9 RUSH-ST           1:38.78    1:32.02 BB     
             44.47      1:32.02 (47.55)
  3 Arora, Pierce A   8 NTRO-ST           1:45.63    1:36.30 BB     
             47.44      1:36.30 (48.86)
  4 Wells, Camden A   8 COTA-ST           1:57.86    1:42.41 BB     
             50.28      1:42.41 (52.13)
  5 Goodman, Sean M  10 NTRO-ST           1:47.02    1:42.82 BB     
  6 Gray, Jamison A  10 TST-ST            1:54.99    1:43.23 BB     
             49.51      1:43.23 (53.72)
  7 Longbons, Jacks  10 GOLD-ST           1:46.72    1:46.02        
             51.69      1:46.02 (54.33)
  8 Helm, Cael D      8 NTRO-ST           2:10.64    1:53.77        
  9 Kerouac, Collin  10 TXLA-ST           2:18.49    1:58.78        
             55.37    1:58.78 (1:03.41)
 10 Banks, Doyle E    8 HSC-ST            2:06.85    2:00.29        
             57.30    2:00.29 (1:02.99)
 11 Siddiqui, Ubada   8 TXLA-ST                NT    2:03.90        
           1:01.57    2:03.90 (1:02.33)
 12 Fowler, Gabe K   10 TXLA-ST           2:13.11    2:04.13        
           1:00.28    2:04.13 (1:03.85)
 13 Ellinger, Noah   10 CCSS-ST           1:50.99    2:07.69        
           1:02.18    2:07.69 (1:05.51)
 14 Dulaney, Liam A   9 TXLA-ST                NT    2:09.37        
           1:03.32    2:09.37 (1:06.05)
 15 Roan, Brennan G   9 COTA-ST                NT    2:19.27        
           1:04.86    2:19.27 (1:14.41)