Lee & Joe Jamail Texas Swimming Center - Site License  5/12/2018 - 3:48 PM
            2018 ST TXLA 10&U End of School Splash - 5/12/2018             
                           Last Completed Event                            
 
 Event 9  Girls 10 & Under 200 LC Meter IM
=========================================================================
               3:43.19  10&U BB
               4:09.39  10&U B
 Meet Qualifying 10&U:  4:09.39
    Name            Age Team                 Seed     Finals       Points 
=========================================================================
  1 Lusk, Lyla R      9 NTRO-ST           3:26.45    2:59.73 BB     
             40.53      1:26.89 (46.36)
        2:22.45 (55.56)     2:59.73 (37.28)
  2 Phan, Kaitlyn T  10 NTRO-ST           3:03.15    3:02.66 BB     
             40.97      1:26.92 (45.95)
        2:21.92 (55.00)     3:02.66 (40.74)
  3 Dai, Melinda M   10 NTRO-ST           3:21.23    3:07.67 BB     
             42.68      1:29.26 (46.58)
        2:26.36 (57.10)     3:07.67 (41.31)
  4 Fong, Michelle   10 NTRO-ST           3:28.16    3:09.69 BB     
             44.11      1:30.85 (46.74)
        2:27.83 (56.98)     3:09.69 (41.86)
  5 Trim, Izzy L     10 TXLA-ST           3:08.18    3:11.77 BB     
             43.34      1:36.50 (53.16)
        2:28.85 (52.35)     3:11.77 (42.92)
  6 Dunn, Allie L    10 NTRO-ST           3:50.39    3:14.57 BB     
             41.39      1:30.55 (49.16)
      2:34.64 (1:04.09)     3:14.57 (39.93)
  7 Jones, Kinley A   9 SASA-ST           3:27.23    3:14.86 BB     
             45.36      1:34.34 (48.98)
        2:32.06 (57.72)     3:14.86 (42.80)
  8 VanderMeer, Cai  10 NTRO-ST           3:42.11    3:15.80 BB     
             44.98      1:38.03 (53.05)
        2:33.13 (55.10)     3:15.80 (42.67)
  9 Allison, Lilly    9 LCA-ST            3:43.19    3:37.24 BB     
                            1:47.58 ( )
      3:37.24 (1:49.66)                    
 10 Barron, Yesseni  10 TXLA-ST           3:47.95    3:37.56 BB     
             47.34      1:42.23 (54.89)
      2:54.22 (1:11.99)     3:37.56 (43.34)
 11 Leggate, Anna L  10 NTRO-ST           3:55.06    3:44.53 B      
             52.51      1:51.00 (58.49)
      2:55.30 (1:04.30)     3:44.53 (49.23)
 12 Harton, Aryanna  10 TXLA-ST           4:00.18    3:48.52 B      
             53.37      1:48.55 (55.18)
      2:53.86 (1:05.31)     3:48.52 (54.66)
 13 Pagadala, Vini    8 UN-ST             3:38.06    3:54.04 B      
             55.42                     
            2:59.76 ( )     3:54.04 (54.28)
 -- Morrison, Elise   9 NTRO-ST           3:43.84         DQ        
      Alternating Kick - breast
             51.40      1:43.05 (51.65)
      2:50.24 (1:07.19)          DQ (47.26)
 -- Phillips-Duncan  10 HSC-ST            3:15.45         NS        
 -- Mills, Laney C   10 AQTX-ST           3:12.43         NS        
 -- Nguyen, Faith T  10 TXLA-ST           4:00.18        SCR        
 
 Event 9  Boys 10 & Under 200 LC Meter IM
=========================================================================
               3:40.79  10&U BB
               4:06.19  10&U B
 Meet Qualifying 10&U:  4:06.19
    Name            Age Team                 Seed     Finals       Points 
=========================================================================
  1 McCain, Tristan  10 LCA-ST            3:19.99    3:02.35 BB     
             40.00      1:28.41 (48.41)
        2:25.51 (57.10)     3:02.35 (36.84)
  2 Linkous, Quin Q  10 AQTX-ST           3:38.68    3:03.51 BB     
             41.93      1:31.45 (49.52)
        2:23.17 (51.72)     3:03.51 (40.34)
  3 Schrock, Dylan   10 WHAC-ST           3:23.83    3:14.85 BB     
             43.00      1:33.48 (50.48)
        2:33.19 (59.71)     3:14.85 (41.66)
  4 Arora, Pierce A   9 NTRO-ST           3:58.68    3:27.78 BB     
                            1:42.97 ( )
        2:41.87 (58.90)     3:27.78 (45.91)
  5 Hornbaker, Cols  10 NTRO-ST           3:46.26    3:40.66 BB     
             55.82      1:50.45 (54.63)
      2:54.63 (1:04.18)     3:40.66 (46.03)
  6 Alpatov, Daniel  10 NTRO-ST           3:59.77    3:50.70 B      
             55.41      1:55.25 (59.84)
      2:58.10 (1:02.85)     3:50.70 (52.60)
 -- Rheinheimer, Ab  10 NTRO-ST           4:06.19         DQ        
      Butterfly kick - breast
             45.84      1:34.08 (48.24)
        2:31.33 (57.25)          DQ (46.14)
 -- Gomez, Miguel L   8 NTRO-ST           3:49.34         DQ        
      Non-simultaneous touch - fly
                            1:50.99 ( )
      3:00.36 (1:09.37)          DQ (46.71)
 -- Selvakumar, Rhi  10 NTRO-ST           3:49.99         DQ        
      Alternating Kick - fly
             49.55      1:49.22 (59.67)
      2:54.55 (1:05.33)          DQ (48.21)