Lee & Joe Jamail Texas Swimming Center - Site License 
         2019 ST TXLA New Year's Classic - 1/11/2019 to 1/13/2019          
 
 Event 8  Girls 10 & Under 200 Yard Butterfly
=========================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals Points 
=========================================================================
  1 Stapleton, Sloane K    10 UN-GU             2:47.13    2:31.84  
             32.51      1:11.26 (38.75)
        1:53.02 (41.76)     2:31.84 (38.82)
 -- Dunn, Allie L          10 NTRO-ST           2:56.78         NS  
 
 Event 8  Girls 11-12 200 Yard Butterfly
=========================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals Points 
=========================================================================
  1 Prok, Mia G            12 FAC-CO            2:19.99    2:20.12  
             31.06      1:05.53 (34.47)
        1:42.47 (36.94)     2:20.12 (37.65)
  2 Tuhabonye, Grace R     12 WHAC-ST           2:22.31    2:21.56  
             30.38      1:05.85 (35.47)
        1:43.11 (37.26)     2:21.56 (38.45)
  3 Seal, Hannah M         12 NTRO-ST           2:37.11    2:38.46  
             34.92      1:14.28 (39.36)
        1:57.64 (43.36)     2:38.46 (40.82)
  4 Finley, Brigid A       12 ASC-ST            2:36.29    2:41.49  
             34.16      1:16.40 (42.24)
        1:58.89 (42.49)     2:41.49 (42.60)
  5 Burns, Tahlia A        11 NTRO-ST           2:49.01    2:58.96  
             37.79      1:25.84 (48.05)
        2:14.20 (48.36)     2:58.96 (44.76)
 -- Pemberton, Siri L      11 WLOO-ST           2:39.00         DQ  
      One hand touch
             35.37         DQ (2:05.13)
 
 Event 8  Boys 11-12 200 Yard Butterfly
=========================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals Points 
=========================================================================
  1 Deac, Stefan N         12 ASC-ST            2:22.97    2:17.67  
             31.32      1:05.33 (34.01)
        1:43.03 (37.70)     2:17.67 (34.64)
  2 Guan, Timothy T        12 NTRO-ST           2:21.23    2:17.99  
             31.35      1:07.57 (36.22)
        1:42.33 (34.76)     2:17.99 (35.66)
  3 Lee, Aaron C           12 TXLA-ST           2:29.95    2:22.39  
             30.93      1:06.91 (35.98)
        1:44.61 (37.70)     2:22.39 (37.78)
  4 Schleicher, Samuel J   12 FAC-CO            2:34.83    2:24.14  
             31.03      1:07.22 (36.19)
        1:45.24 (38.02)     2:24.14 (38.90)
  5 Brooks, Andres A       12 TXLA-ST           2:26.64    2:29.14  
             31.20      1:09.53 (38.33)
        1:49.14 (39.61)     2:29.14 (40.00)
  6 Bennett, Brady M       11 ATAC-ST           2:30.62    2:30.29  
             31.97      1:09.27 (37.30)
        1:49.56 (40.29)     2:30.29 (40.73)
  7 Nielsen, Nigel L       11 ATAC-ST           2:37.92    2:35.39  
             33.54      1:13.30 (39.76)
        1:54.90 (41.60)     2:35.39 (40.49)
  8 Fusti-Molnar, Alex     11 ASC-ST            2:40.39    2:38.40  
             33.58      1:14.81 (41.23)
        1:56.74 (41.93)     2:38.40 (41.66)
 -- Flynn, Gannon A        12 NTRO-ST           2:24.04         NS