Lee & Joe Jamail Texas Swimming Center - Site License 
            2019 ST TXLA 10&U Long Course Kick Off - 14-Apr-19             
 
 Event 9  Girls 10 & Under 200 LC Meter Freestyle
=========================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals Points 
=========================================================================
  1 Pena, Olivia L         10 NTRO-ST           2:55.08    2:36.49  
             36.22      1:17.59 (41.37)
        1:58.17 (40.58)     2:36.49 (38.32)
  2 Maciarz, Lola M        10 NTRO-ST           2:48.80    2:43.25  
             36.92      1:19.13 (42.21)
        2:02.32 (43.19)     2:43.25 (40.93)
  3 Harkin, Norah L        10 NTRO-ST           2:52.16    2:48.15  
             37.45      1:20.67 (43.22)
        2:05.13 (44.46)     2:48.15 (43.02)
  4 Doughty, Nora D        10 NTRO-ST           3:20.99    2:54.84  
             37.21      1:21.92 (44.71)
        2:09.03 (47.11)     2:54.84 (45.81)
  5 Nguyen, Elise K        10 NTRO-ST           2:51.26    2:56.99  
             41.29      1:25.51 (44.22)
      2:56.99 (1:31.48)                    
  6 Daguet, Citlali        10 LSAC-ST           3:15.81    2:58.22  
             39.79      1:25.06 (45.27)
        2:11.82 (46.76)     2:58.22 (46.40)
  7 Horton, Scotia L       10 NTRO-ST           3:37.56    2:58.42  
             41.22      1:25.61 (44.39)
        2:11.39 (45.78)     2:58.42 (47.03)
  8 Allison, Lilly Jayne   10 LCA-ST            2:54.54    2:58.69  
             41.44      1:28.07 (46.63)
        2:15.02 (46.95)     2:58.69 (43.67)
  9 Seal, Rachel L         10 NTRO-ST           3:06.48    2:59.55  
             39.01      1:25.91 (46.90)
        2:13.83 (47.92)     2:59.55 (45.72)
 10 DeHay, Charlotte E     10 LCA-ST            3:02.75    3:03.57  
             40.37      1:28.88 (48.51)
        2:17.82 (48.94)     3:03.57 (45.75)
 11 Frushour, Brooke M     10 NTRO-ST           3:17.87    3:14.71  
             42.47                     
            2:24.54 ( )     3:14.71 (50.17)
 
 Event 9  Boys 10 & Under 200 LC Meter Freestyle
=========================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals Points 
=========================================================================
  1 Liang, Ben             10 NTRO-ST           2:48.91    2:36.42  
             36.76      1:17.98 (41.22)
        1:58.59 (40.61)     2:36.42 (37.83)
  2 Wells, Camden A         9 COTA-ST           3:01.24    2:46.43  
             38.17      1:20.17 (42.00)
        2:02.70 (42.53)     2:46.43 (43.73)
  3 Lee, Kyle L            10 NTRO-ST           3:05.90    2:50.16  
             40.84      1:25.79 (44.95)
        2:09.78 (43.99)     2:50.16 (40.38)
  4 Cao, Vincent           10 UN-ST             3:02.08    2:50.20  
             38.03      1:22.99 (44.96)
        2:08.68 (45.69)     2:50.20 (41.52)
  5 Helm, Cael D            9 NTRO-ST           2:56.62    2:56.38  
             39.14      1:23.70 (44.56)
        2:09.81 (46.11)     2:56.38 (46.57)
  6 Ward, Oli E            10 NTRO-ST           3:17.89    3:02.75  
             44.47      1:33.95 (49.48)
        2:18.48 (44.53)     3:02.75 (44.27)