Lee & Joe Jamail Texas Swimming Center - Site License 
    2019 ST TXLA 11& Over Long Course Kick Off - 26-Apr-19 to 28-Apr-19    
 
 Event 10  Girls 13-14 200 LC Meter Freestyle
=========================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals Points 
=========================================================================
  1 Cox, Jillian T         13 ATAC-ST           2:05.84    2:08.53  
           1:01.29    2:08.53 (1:07.24)
  2 Burns, Jemma A         13 TXLA-ST           2:12.49    2:13.60  
           1:05.21    2:13.60 (1:08.39)
  3 Dunn, Madeleine E      14 NTRO-ST           2:15.31    2:14.21  
           1:04.68    2:14.21 (1:09.53)
  4 Doyal, Gracie J        14 LCA-ST            2:12.05    2:14.53  
           1:04.99    2:14.53 (1:09.54)
  5 Rawie, Sydney A        14 NTRO-ST           2:10.34    2:15.02  
           1:05.18    2:15.02 (1:09.84)
  6 Gettys, Emma A         14 GOLD-ST           2:12.03    2:15.08  
           1:05.00    2:15.08 (1:10.08)
  7 Lofland, Maya R        14 GOLD-ST           2:12.63    2:15.25  
           1:05.86    2:15.25 (1:09.39)
  8 Rodriguez, Morgan R    14 NTRO-ST           2:14.03    2:15.27  
           1:03.88    2:15.27 (1:11.39)
  9 Watson, Alex R         14 TXLA-ST           2:16.99    2:15.96  
           1:05.22    2:15.96 (1:10.74)
 10 Stromberger, Elizabet  14 TXLA-ST           2:15.52    2:16.54  
           1:06.41    2:16.54 (1:10.13)
 11 Hoang, Trinity G       13 NTRO-ST           2:10.70    2:17.33  
           1:05.65    2:17.33 (1:11.68)
 12 Cullicott, Norah J     14 NTRO-ST           2:16.46    2:17.95  
           1:06.69    2:17.95 (1:11.26)
 13 Park, Jasmine P        13 NTRO-ST           2:15.99    2:18.03  
           1:07.19    2:18.03 (1:10.84)
 14 Michalski, Leah G      14 NTRO-ST           2:19.66    2:19.24  
           1:07.99    2:19.24 (1:11.25)
 15 Taylor, Michelle P     13 NTRO-ST           2:22.02    2:19.58  
           1:07.59    2:19.58 (1:11.99)
 16 Rimel, Hanna S         14 TXLA-ST           2:23.09    2:19.69  
           1:07.29    2:19.69 (1:12.40)
 17 Rautaneva, Julia O     14 NTRO-ST           2:17.63    2:19.73  
           1:06.94    2:19.73 (1:12.79)
 18 Tuhabonye, Grace R     13 WHAC-ST           2:22.11    2:19.83  
           1:07.68    2:19.83 (1:12.15)
 19 Mehok, Avery M         13 NTRO-ST           2:19.32    2:20.78  
           1:08.33    2:20.78 (1:12.45)
 20 Perucca, Haley J       14 HSC-ST            2:24.67    2:20.89  
           1:07.78    2:20.89 (1:13.11)
 21 Kanary, Karina M       13 HSC-ST            2:28.16    2:21.24  
           1:06.60    2:21.24 (1:14.64)
 22 Carter, Julia C        14 NTRO-ST           2:17.41    2:21.72  
           1:08.14    2:21.72 (1:13.58)
 23 Howard, Melaina K      13 LCA-ST            2:15.20    2:21.74  
           1:08.33    2:21.74 (1:13.41)
 24 Gore, Shireen R        14 NTRO-ST           2:19.94    2:21.81  
           1:07.42    2:21.81 (1:14.39)
 25 Nutter, Sophie N       13 LCA-ST            2:21.54    2:21.93  
           1:09.91    2:21.93 (1:12.02)
 26 Baker, Kira A          14 NTRO-ST           2:20.87    2:22.37  
           1:08.98    2:22.37 (1:13.39)
 27 Tisdale, Haley M       13 NTRO-ST           2:24.41    2:22.88  
           1:08.39    2:22.88 (1:14.49)
 28 Benke, Bella A         13 ATAC-ST           2:29.19    2:22.97  
           1:09.31    2:22.97 (1:13.66)
 29 Blake, Lindsey E       14 NTRO-ST           2:24.79    2:23.35  
           1:09.60    2:23.35 (1:13.75)
 30 Selman, Audrey E       14 LCA-ST            2:13.74    2:23.40  
           1:08.54    2:23.40 (1:14.86)
 31 Baylor, Madi R         14 TXLA-ST           2:24.66    2:23.77  
           1:10.15    2:23.77 (1:13.62)
 32 Emata, Melissa L       14 WLOO-ST           2:17.42    2:23.90  
           1:09.42    2:23.90 (1:14.48)
 33 Siddapureddy, Megha R  14 NTRO-ST           2:26.94    2:23.97  
           1:08.15    2:23.97 (1:15.82)
 34 Ward, Carissa M        13 HSC-ST            2:20.34    2:24.40  
           1:08.15    2:24.40 (1:16.25)
 35 Warren, Paula A        13 NTRO-ST           2:25.08    2:24.61  
           1:10.02    2:24.61 (1:14.59)
 36 Smith, Kate G          13 GOLD-ST           2:32.88    2:24.76  
           1:09.85    2:24.76 (1:14.91)
 37 Bina, Tory G           14 NTRO-ST           2:28.59    2:25.21  
           1:09.51    2:25.21 (1:15.70)
 38 Forgey, Autumn E       13 NTRO-ST           2:18.56    2:25.53  
           1:11.14    2:25.53 (1:14.39)
 39 Wells, Suzannah G      14 WLOO-ST           2:23.55    2:25.80  
           1:10.42    2:25.80 (1:15.38)
 40 Alt, Delaney M         13 WLOO-ST           2:28.11    2:26.57  
           1:11.34    2:26.57 (1:15.23)
 41 Chang, Annabelle J     14 NTRO-ST           2:37.88    2:26.68  
           1:09.57    2:26.68 (1:17.11)
 42 Weeks, Sonya C         14 ATAC-ST           2:31.58    2:26.87  
           1:09.62    2:26.87 (1:17.25)
 43 Lampert, Brynn E       14 TXLA-ST           2:32.01    2:26.92  
           1:11.18    2:26.92 (1:15.74)
 44 Bui, Jenny D           14 NTRO-ST           2:28.03    2:26.98  
           1:10.83    2:26.98 (1:16.15)
 45 Moffett, Lexi D        13 GOLD-ST           2:25.54    2:27.71  
           1:12.34    2:27.71 (1:15.37)
 46 Davis, Maddie E        14 NTRO-ST           2:29.38    2:27.87  
           1:11.27    2:27.87 (1:16.60)
 47 Chambers, Joy C        13 GOLD-ST           2:27.90    2:28.16  
           1:11.50    2:28.16 (1:16.66)
 48 Mueller, Beth M        14 HSC-ST            2:27.31    2:28.17  
           1:10.74    2:28.17 (1:17.43)
 49 DuBose, Jaylin R       14 NTRO-ST           2:25.04    2:28.29  
           1:09.70    2:28.29 (1:18.59)
 50 Jaggers, Phoebe E      13 RUSH-ST           2:28.16    2:28.67  
 51 Schaedler, Shaelan K   14 TXLA-ST           2:27.11    2:29.26  
           1:11.01    2:29.26 (1:18.25)
 52 Delk, Sarah K          13 HEAT-ST           2:43.29    2:29.45  
           1:14.37    2:29.45 (1:15.08)
 53 Wilkins, Chloe E       14 NTRO-ST           2:39.95    2:29.85  
           1:11.38    2:29.85 (1:18.47)
 54 Mandal, Akriti         13 NTRO-ST           2:39.41    2:30.10  
           1:13.46    2:30.10 (1:16.64)
 55 Urbina, Anavelle M     14 TXLA-ST           2:26.56    2:30.32  
           1:11.55    2:30.32 (1:18.77)
 56 Gonce, Victoria M      13 LCA-ST            2:30.79    2:31.50  
           1:13.55    2:31.50 (1:17.95)
 57 Murray, Rebecca G      14 LCA-ST            2:27.33    2:32.11  
           1:13.36    2:32.11 (1:18.75)
 58 Freeman, Hailey A      14 NTRO-ST           2:31.76    2:32.15  
           1:14.49    2:32.15 (1:17.66)
 59 Dinwiddie, Kylee F     14 CCSS-ST           2:36.73    2:32.36  
           1:11.64    2:32.36 (1:20.72)
 60 Siddapureddy, Neha R   14 NTRO-ST           2:38.28    2:32.51  
           1:14.23    2:32.51 (1:18.28)
 61 Tetzlaff, Gillian R    14 NTRO-ST           2:37.98    2:32.68  
           1:13.22    2:32.68 (1:19.46)
 62 Borick, Sydney M       13 WLOO-ST           2:38.01    2:32.76  
           1:12.55    2:32.76 (1:20.21)
 62 Spevak, Emme E         13 COTA-ST           2:33.78    2:32.76  
           1:12.19    2:32.76 (1:20.57)
 64 Stivers, Abigail E     14 LCA-ST            2:30.29    2:32.79  
           1:13.39    2:32.79 (1:19.40)
 65 Phegley, Victoria L    13 ATAC-ST           2:34.71    2:32.82  
           1:12.93    2:32.82 (1:19.89)
 66 Stogner, Mackenzie E   13 COTA-ST           2:45.20    2:32.93  
           1:14.07    2:32.93 (1:18.86)
 67 Hewett, Halli P        14 WLOO-ST           2:32.33    2:33.61  
           1:12.39    2:33.61 (1:21.22)
 68 McCluskey, Catherine   13 NTRO-ST           2:36.92    2:33.84  
           1:12.87    2:33.84 (1:20.97)
 69 Li, Jessie A           13 NTRO-ST           2:41.49    2:35.26  
           1:16.49    2:35.26 (1:18.77)
 70 Galliver, Grace E      14 LCA-ST            2:33.73    2:35.59  
           1:15.77    2:35.59 (1:19.82)
 71 Li, Jennifer X         13 NTRO-ST           2:37.68    2:35.89  
           1:14.99    2:35.89 (1:20.90)
 72 Oyler, Katriel N       13 HEAT-ST           2:33.60    2:36.06  
           1:15.01    2:36.06 (1:21.05)
 73 Mueller, Riley B       14 HSC-ST            2:43.13    2:36.17  
           1:15.57    2:36.17 (1:20.60)
 74 Jenkins, Sora S        13 TXLA-ST           2:42.27    2:36.40  
           1:14.77    2:36.40 (1:21.63)
 75 LeGere, Jocelyn S      13 NTRO-ST           2:44.10    2:36.72  
           1:16.36    2:36.72 (1:20.36)
 76 Rizk, Chloe J          13 TXLA-ST           2:42.89    2:37.94  
           1:16.68    2:37.94 (1:21.26)
 77 Carvalho, Katie F      14 NTRO-ST           2:43.48    2:38.43  
           1:17.09    2:38.43 (1:21.34)
 78 Parrish, Rachel J      14 CCSS-ST           2:38.49    2:38.93  
           1:14.44    2:38.93 (1:24.49)
 79 Rimel, Maddie J        13 TXLA-ST           2:50.01    2:40.12  
           1:17.50    2:40.12 (1:22.62)
 80 Webb, Mallory M        14 LCA-ST            2:41.46    2:40.80  
           1:16.44    2:40.80 (1:24.36)
 81 Stockli, Alice M       14 NTRO-ST           2:46.04    2:41.64  
           1:16.72    2:41.64 (1:24.92)
 82 Shraga, Jordan S       13 COTA-ST           2:36.69    2:42.46  
           1:14.33    2:42.46 (1:28.13)
 83 Modak, Anila K         13 NTRO-ST           2:46.20    2:43.18  
           1:16.23    2:43.18 (1:26.95)
 84 Lung, Opal M           14 RUSH-ST           2:43.90    2:43.54  
           1:16.07    2:43.54 (1:27.47)
 85 Yaksh, Anya            13 WLOO-ST           2:54.65    2:43.60  
           1:16.81    2:43.60 (1:26.79)
 86 Tobias, Claire E       14 WLOO-ST           2:45.03    2:44.55  
           1:17.54    2:44.55 (1:27.01)
 87 DeLance, Isabella R    14 GOLD-ST           2:50.87    2:46.98  
           1:17.82    2:46.98 (1:29.16)
 88 Clopatofsky, Gaby G    13 HSC-ST            2:45.07    2:48.33  
           1:18.57    2:48.33 (1:29.76)
 89 Pradhan, Anushka A     14 COTA-ST           2:49.99    2:55.87  
           1:19.80    2:55.87 (1:36.07)
 -- Chalk, Mia A           14 RUSH-ST           2:52.11         NS  
 -- Roberts, Lauren E      13 NTRO-ST           2:32.89         NS  
 
 Event 10  Women 15-16 200 LC Meter Freestyle
=========================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals Points 
=========================================================================
  1 Fleming, Ana E         16 WHAC-ST           2:07.70    2:09.87  
           1:03.31    2:09.87 (1:06.56)
  2 Herceg, Ana            15 NTRO-ST           2:03.00    2:11.81  
           1:03.81    2:11.81 (1:08.00)
  3 Burchett, Emily R      15 ATAC-ST           2:10.33    2:14.32  
           1:04.40    2:14.32 (1:09.92)
  4 Elzhowe, Acadia R      16 GOLD-ST           2:17.99    2:16.53  
           1:06.65    2:16.53 (1:09.88)
  5 Worley, Rylee K        15 NTRO-ST           2:15.26    2:16.55  
           1:06.66    2:16.55 (1:09.89)
  6 Rivas, Sophia S        15 NTRO-ST           2:11.05    2:16.63  
           1:08.32    2:16.63 (1:08.31)
  7 Wilson, Arrianne T     15 GOLD-ST           2:15.92    2:16.68  
           1:06.99    2:16.68 (1:09.69)
  8 Daize, Autumn N        16 TXLA-ST           2:16.57    2:17.74  
           1:06.62    2:17.74 (1:11.12)
  9 Faust, Konner M        16 TXLA-ST           2:16.96    2:18.38  
           1:06.12    2:18.38 (1:12.26)
 10 Wyman, Carlea G        16 TXLA-ST           2:18.27    2:20.32  
           1:07.12    2:20.32 (1:13.20)
 11 Klaas, Natalie A       15 NTRO-ST           2:16.69    2:20.73  
           1:07.40    2:20.73 (1:13.33)
 12 Silva, Marissa D       15 WHAC-ST           2:20.05    2:21.59  
           1:07.52    2:21.59 (1:14.07)
 13 Cates, Tyler K         16 ATAC-ST           2:18.74    2:22.33  
           1:08.04    2:22.33 (1:14.29)
 14 Stephen, Cat G         15 NTRO-ST           2:23.86    2:22.64  
           1:09.14    2:22.64 (1:13.50)
 15 Sites, Bella R         16 NTRO-ST           2:18.11    2:22.90  
           1:08.58    2:22.90 (1:14.32)
 16 Nguyen, Adrienne T     15 NTRO-ST           2:28.70    2:23.34  
           1:08.08    2:23.34 (1:15.26)
 17 VanderMeer, Kylie L    15 NTRO-ST           2:21.20    2:23.47  
           1:09.65    2:23.47 (1:13.82)
 18 Wilson, Sarah E        16 WLOO-ST           2:36.12    2:24.24  
           1:09.29    2:24.24 (1:14.95)
 19 Wong, Avery R          15 LCA-ST            2:17.60    2:24.31  
           1:10.25    2:24.31 (1:14.06)
 20 Barley, Ariel B        15 ATAC-ST           2:21.40    2:24.35  
           1:08.79    2:24.35 (1:15.56)
 21 Gonzalez, LeAni R      15 ATAC-ST           2:28.60    2:25.38  
           1:09.63    2:25.38 (1:15.75)
 22 Johnson, Sydney E      16 NTRO-ST           2:22.05    2:27.04  
           1:09.59    2:27.04 (1:17.45)
 23 Carr, Norah C          15 LCA-ST            2:21.67    2:27.51  
           1:09.91    2:27.51 (1:17.60)
 24 Klumpen, Alexa H       15 COTA-ST           2:25.95    2:27.61  
           1:09.92    2:27.61 (1:17.69)
 25 Mao, Luisa Q           15 TXLA-ST           2:33.51    2:28.38  
           1:11.25    2:28.38 (1:17.13)
 26 Gamez, Bella M         15 NTRO-ST           2:19.15    2:28.89  
           1:10.71    2:28.89 (1:18.18)
 27 Jackson, Sydney M      16 LCA-ST            2:28.69    2:29.20  
           1:10.27    2:29.20 (1:18.93)
 28 Clements, Sydney E     15 COTA-ST           2:33.23    2:29.85  
           1:11.08    2:29.85 (1:18.77)
 29 Yao, Nell F            15 NTRO-ST           2:34.58    2:30.87  
           1:13.04    2:30.87 (1:17.83)
 30 Gordon, Lindsey R      16 LSAC-ST           2:31.18    2:31.28  
           1:11.64    2:31.28 (1:19.64)
 31 Puga, Mayra N          15 WLOO-ST           2:40.41    2:32.72  
           1:12.64    2:32.72 (1:20.08)
 32 Lain, Maya S           15 COTA-ST           2:35.19    2:32.94  
           1:13.59    2:32.94 (1:19.35)
 33 Hinds, Abbi H          15 ATAC-ST           2:35.65    2:33.78  
           1:12.77    2:33.78 (1:21.01)
 34 Lilley, Addie E        15 CCSS-ST           2:36.32    2:34.92  
           1:13.62    2:34.92 (1:21.30)
 35 Pavel, Francesca M     15 WLOO-ST           2:31.10    2:38.50  
           1:16.01    2:38.50 (1:22.49)
 36 Digby, Kelly G         16 NTRO-ST           2:21.60    2:39.09  
           1:16.34    2:39.09 (1:22.75)
 37 Moskovitz, Amanda L    16 WHAC-ST           2:34.13    2:40.09  
           1:16.30    2:40.09 (1:23.79)
 38 Ulian Vilanova, Bea    15 TXLA-ST           2:41.16    2:41.33  
           1:16.34    2:41.33 (1:24.99)
 39 Cornwell, Megan E      16 NTRO-ST           2:33.40    2:42.88  
           1:16.19    2:42.88 (1:26.69)
 40 Mueller, Carey S       16 HSC-ST            2:50.40    2:51.48  
           1:24.51    2:51.48 (1:26.97)
 41 Ambraz, Lauren M       15 WLOO-ST           2:48.37    2:52.46  
           1:21.86    2:52.46 (1:30.60)
 -- Romero, Izzy E         15 TXLA-ST           2:26.82         NS  
 -- Hoang, Natalie N       16 WHAC-ST           2:25.28         NS  
 -- Hoang, Catherine X     15 WLOO-ST           2:34.44         NS  
 
 Event 10  Women 17-18 200 LC Meter Freestyle
=========================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals Points 
=========================================================================
  1 Schaedler, Quinn K     17 TXLA-ST           2:01.70    2:04.03  
           1:00.71    2:04.03 (1:03.32)
  2 Shields, Kendall M     18 UN-ST             2:04.55    2:08.11  
           1:01.82    2:08.11 (1:06.29)
  3 Wheal, Emma E          17 WHAC-ST           2:08.74    2:12.04  
           1:03.69    2:12.04 (1:08.35)
  4 Myers, Elizabeth A     17 WHAC-ST           2:11.83    2:12.84  
           1:05.08    2:12.84 (1:07.76)
  5 Farris, London E       17 NTRO-ST           2:09.04    2:13.33  
           1:05.23    2:13.33 (1:08.10)
  6 Bowling, Kira A        18 ATAC-ST           2:10.74    2:16.39  
           1:05.68    2:16.39 (1:10.71)
  7 Riley, Maddie A        17 NTRO-ST           2:11.80    2:16.47  
           1:06.64    2:16.47 (1:09.83)
  8 Greene, Emma B         17 NTRO-ST           2:18.96    2:20.71  
           1:07.86    2:20.71 (1:12.85)
  9 Freeman, Allie E       17 UN-ST             2:17.12    2:23.29  
           1:09.66    2:23.29 (1:13.63)
 10 McAfee, Kayla R        17 LCA-ST            2:11.39    2:23.70  
           1:09.23    2:23.70 (1:14.47)
 11 Livingston, Kate M     17 WHAC-ST           2:27.74    2:25.50  
           1:10.65    2:25.50 (1:14.85)
 12 Stewart, Mackenzie S   18 WHAC-ST           2:23.06    2:26.65  
           1:08.15    2:26.65 (1:18.50)
 13 Leese, Lauren E        18 LSAC-ST           2:27.84    2:28.36  
           1:11.05    2:28.36 (1:17.31)
 14 Pitkanen, Sabrina A    17 NTRO-ST           2:22.14    2:30.19  
           1:10.97    2:30.19 (1:19.22)
 15 Gordon, Halle G        18 WHAC-ST           2:28.00    2:30.66  
           1:13.28    2:30.66 (1:17.38)
 16 Dysart, Alyse M        17 NTRO-ST           2:20.78    2:31.49  
           1:12.39    2:31.49 (1:19.10)
 17 Sadlier, Camryn L      17 ATAC-ST           2:28.04    2:31.52  
           1:13.93    2:31.52 (1:17.59)
 18 Nguyen, Madeleine D    17 NTRO-ST           2:27.64    2:32.15  
           1:10.62    2:32.15 (1:21.53)
 19 Ross, Alexis N         17 LCA-ST            2:38.86    2:43.40  
           1:16.29    2:43.40 (1:27.11)
 20 Krits, Elinor          17 WLOO-ST           2:36.72    2:44.68  
           1:16.42    2:44.68 (1:28.26)
 21 Gonce, Alex F          17 LCA-ST            2:41.58    2:57.88  
           1:23.59    2:57.88 (1:34.29)
 -- Taylor, Marie R        17 COTA-ST           2:23.45         NS  
 -- Myers, Caroline M      17 WHAC-ST           2:18.68         NS  
 
 Event 10  Women 19 & Over 200 LC Meter Freestyle
=========================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals Points 
=========================================================================
  1 Wolters, Maxine *      19 UN-ST             2:08.42    2:06.98  
           1:02.33    2:06.98 (1:04.65)
  2 Shiller, Logan M       19 UN-ST             2:01.66    2:07.12  
           1:01.22    2:07.12 (1:05.90)
  3 Ritch, Grace O         20 UN-ST             2:10.88    2:13.31  
           1:04.28    2:13.31 (1:09.03)
  4 Wu, Angelia A          20 WHAC-ST           2:34.81    2:34.45  
           1:13.22    2:34.45 (1:21.23)
 
 Event 10  Boys 13-14 200 LC Meter Freestyle
=========================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals Points 
=========================================================================
  1 Walker, Logan B        14 NTRO-ST           2:07.14    2:02.77  
           1:00.21    2:02.77 (1:02.56)
  2 Roberts, Evan C        13 WLOO-ST           2:10.73    2:04.88  
           1:00.11    2:04.88 (1:04.77)
  3 Flynn, Kelson M        14 NTRO-ST           2:10.87    2:04.94  
             58.94    2:04.94 (1:06.00)
  4 Kelly, Jeremy S        13 NTRO-ST           2:03.78    2:07.60  
           1:01.38    2:07.60 (1:06.22)
  5 Stephenson, Matthew A  14 TXLA-ST           2:14.28    2:09.25  
           1:02.21    2:09.25 (1:07.04)
  6 Hays, Chase A          14 ATAC-ST           2:20.81    2:13.29  
           1:05.43    2:13.29 (1:07.86)
  7 Spaulding, Aidan R     13 WLOO-ST           2:21.80    2:13.60  
           1:04.88    2:13.60 (1:08.72)
  8 Ledbetter, Jackson A   14 NTRO-ST           2:20.35    2:13.63  
           1:05.57    2:13.63 (1:08.06)
  9 Esslemont, Zander O    14 NTRO-ST           2:16.69    2:13.86  
           1:04.23    2:13.86 (1:09.63)
 10 Prins, Ethan J         14 TXLA-ST           2:25.25    2:15.11  
           1:04.43    2:15.11 (1:10.68)
 11 Blancaflor, Rance C    14 NTRO-ST           2:14.71    2:15.25  
           1:04.21    2:15.25 (1:11.04)
 12 Petersen, Kole M       14 TXLA-ST           2:17.47    2:15.85  
           1:05.48    2:15.85 (1:10.37)
 13 Bennett, Colton B      14 ATAC-ST           2:19.39    2:16.23  
           1:04.47    2:16.23 (1:11.76)
 14 Goldreyer, Elijah A    13 LCA-ST            2:17.06    2:17.95  
           1:06.32    2:17.95 (1:11.63)
 15 Zhou, Allan            14 NTRO-ST           2:25.02    2:18.46  
           1:06.50    2:18.46 (1:11.96)
 16 Schweizer, Aiydan M    13 NTRO-ST           2:21.70    2:18.93  
           1:07.42    2:18.93 (1:11.51)
 17 Guo, Freddy S          14 NTRO-ST           2:18.88    2:19.45  
           1:04.90    2:19.45 (1:14.55)
 18 Clayton, Bryce A       14 NTRO-ST           2:28.24    2:20.53  
           1:08.24    2:20.53 (1:12.29)
 19 Teeters, Stefen S      13 NTRO-ST           2:27.51    2:21.60  
           1:07.66    2:21.60 (1:13.94)
 20 Gunawan, Jeffery       13 NTRO-ST           2:33.89    2:22.01  
           1:09.38    2:22.01 (1:12.63)
 21 Pineiro, Julian J      14 NTRO-ST           2:24.64    2:22.10  
           1:08.54    2:22.10 (1:13.56)
 22 Andrew Guzman, Michae  13 NTRO-ST           2:30.10    2:22.18  
           1:07.59    2:22.18 (1:14.59)
 23 Albaugh, Aidan A       14 NTRO-ST           2:34.26    2:22.98  
           1:08.44    2:22.98 (1:14.54)
 24 Guzman, Marco A        14 LSAC-ST           2:19.59    2:23.13  
           1:09.42    2:23.13 (1:13.71)
 25 England, Dylan H       13 COTA-ST           2:16.13    2:23.32  
           1:10.46    2:23.32 (1:12.86)
 26 Frazier, Scotty S      13 NTRO-ST           2:21.85    2:23.38  
           1:08.56    2:23.38 (1:14.82)
 27 Duarte, Daniel A       14 GOLD-ST           2:29.31    2:23.43  
           1:08.86    2:23.43 (1:14.57)
 28 Barron, Antonio J      14 TXLA-ST           2:28.79    2:23.76  
           1:08.99    2:23.76 (1:14.77)
 29 Cox, Connor M          13 TXLA-ST           2:25.41    2:23.87  
           1:08.37    2:23.87 (1:15.50)
 30 Hussain, Charlie C     14 TXLA-ST           2:35.38    2:23.90  
           1:08.63    2:23.90 (1:15.27)
 31 Pozhenko, Leo          14 NTRO-ST           2:24.13    2:23.94  
           1:08.81    2:23.94 (1:15.13)
 32 Ritter, Jack C         13 NTRO-ST           2:34.36    2:23.97  
           1:08.62    2:23.97 (1:15.35)
 33 Franco, Kique E        13 NTRO-ST           2:24.90    2:24.85  
           1:09.24    2:24.85 (1:15.61)
 34 Bui, Caleb N           13 NTRO-ST           2:26.71    2:24.89  
           1:08.94    2:24.89 (1:15.95)
 35 MacGregor, Jan R       14 LCA-ST            2:23.73    2:25.07  
           1:07.49    2:25.07 (1:17.58)
 36 Wu, Harry              14 WHAC-ST           2:35.59    2:25.72  
           1:12.00    2:25.72 (1:13.72)
 36 Butler, Keegan A       14 ATAC-ST           2:27.56    2:25.72  
           1:10.56    2:25.72 (1:15.16)
 38 Lain, Max J            13 COTA-ST           2:26.46    2:25.82  
           1:09.77    2:25.82 (1:16.05)
 39 Shadowen, Dillon W     13 NTRO-ST           2:22.41    2:27.42  
           1:08.70    2:27.42 (1:18.72)
 40 Hoang, Alan A          14 WLOO-ST           2:28.64    2:27.86  
           1:09.34    2:27.86 (1:18.52)
 41 Artigas, Emilio A      14 CCSS-ST           2:38.72    2:28.74  
           1:09.64    2:28.74 (1:19.10)
 42 Postelnicu, David G    13 WLOO-ST           2:27.08    2:28.94  
           1:10.65    2:28.94 (1:18.29)
 43 Strader, Ryan A        14 LCA-ST            2:30.44    2:29.27  
           1:09.46    2:29.27 (1:19.81)
 44 Cline, Bennett K       14 WLOO-ST           2:30.66    2:30.14  
 45 Hart, Jackson J        14 LCA-ST            2:23.29    2:30.67  
           1:11.31    2:30.67 (1:19.36)
 46 Pitkanen, Kai M        14 NTRO-ST           2:28.81    2:31.48  
           1:11.72    2:31.48 (1:19.76)
 47 Guerra, Deaven C       13 NTRO-ST           2:36.49    2:32.13  
           1:15.11    2:32.13 (1:17.02)
 48 Gamboa, Esteban J      14 NTRO-ST           2:21.37    2:32.84  
           1:12.27    2:32.84 (1:20.57)
 49 Barley, Mack S         13 ATAC-ST           2:36.03    2:34.46  
           1:15.74    2:34.46 (1:18.72)
 50 Crowns, Owen N         13 NTRO-ST           2:36.02    2:34.60  
           1:15.76    2:34.60 (1:18.84)
 51 Yacoub, Zane T         13 NTRO-ST           2:41.43    2:34.93  
           1:13.59    2:34.93 (1:21.34)
 52 Mastrian, Luke T       14 WLOO-ST           2:41.69    2:35.85  
           1:13.28    2:35.85 (1:22.57)
 53 Crane, Clay T          14 HEAT-ST           2:36.07    2:36.21  
           1:17.04    2:36.21 (1:19.17)
 53 Jones, Jackson C       13 ATAC-ST           2:43.77    2:36.21  
           1:10.98    2:36.21 (1:25.23)
 55 Kheni, Arnav A         13 NTRO-ST           2:40.58    2:36.74  
           1:16.58    2:36.74 (1:20.16)
 56 Chappelear, Cale S     13 LCA-ST            2:37.74    2:41.93  
           1:16.37    2:41.93 (1:25.56)
 57 Derr, Eli D            14 LCA-ST            2:41.89    2:42.13  
           1:17.84    2:42.13 (1:24.29)
 58 Morgan, Conner D       13 HEAT-ST           2:40.35    2:44.97  
           1:19.21    2:44.97 (1:25.76)
 -- Sabuda, Matthew L      14 NTRO-ST           2:17.68         DQ  
           1:04.16         DQ (1:09.89)
 -- Herceg, Luka           13 NTRO-ST           2:21.43         NS  
 -- Wang, Sonny R          13 WLOO-ST           2:07.57         NS  
 
 Event 10  Men 15-16 200 LC Meter Freestyle
=========================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals Points 
=========================================================================
  1 Furrer, Corby M        16 NTRO-ST           1:54.95    2:00.18  
             58.88    2:00.18 (1:01.30)
  2 Shomper, Thomas M      16 WLOO-ST           2:05.23    2:01.17  
             58.30    2:01.17 (1:02.87)
  3 Ceresa, Juan E         16 TXLA-ST           1:56.71    2:02.05  
             57.99    2:02.05 (1:04.06)
  4 Henry, Danny R         16 TXLA-ST           2:01.07    2:02.99  
             59.90    2:02.99 (1:03.09)
  5 Yung, Julian G         15 NTRO-ST           2:03.37    2:04.90  
             59.86    2:04.90 (1:05.04)
  6 Vargas, Camilo A       15 NTRO-ST           2:09.96    2:05.29  
           1:01.64    2:05.29 (1:03.65)
  7 Li, Eric Z             16 NTRO-ST           2:07.70    2:06.18  
           1:01.39    2:06.18 (1:04.79)
  8 Burns, Shane C         15 TXLA-ST           2:01.74    2:06.28  
           1:00.43    2:06.28 (1:05.85)
  9 Alarcon, Landon D      15 NTRO-ST           2:07.07    2:07.35  
           1:02.18    2:07.35 (1:05.17)
 10 Copley, Kasey W        16 WLOO-ST           2:09.04    2:07.52  
           1:01.20    2:07.52 (1:06.32)
 11 Singletary, John Mars  15 NTRO-ST           2:01.74    2:08.76  
           1:01.95    2:08.76 (1:06.81)
 12 Pineiro, Danny A       16 NTRO-ST           2:00.03    2:08.90  
           1:00.41    2:08.90 (1:08.49)
 13 Gillett, Joe A         16 NTRO-ST           2:08.13    2:09.04  
 14 Mar, Matthew D         15 NTRO-ST           2:26.65    2:09.11  
           1:00.75    2:09.11 (1:08.36)
 15 Vinnik, Maxim A        15 NTRO-ST           2:13.13    2:10.59  
           1:02.63    2:10.59 (1:07.96)
 16 Shankar, Shreyush      16 NTRO-ST           2:04.92    2:10.62  
           1:04.30    2:10.62 (1:06.32)
 17 Mauck, Quinn E         16 NTRO-ST           2:14.26    2:10.68  
           1:03.95    2:10.68 (1:06.73)
 18 Kim, Taeyoon           15 WLOO-ST           2:10.00    2:10.79  
           1:01.90    2:10.79 (1:08.89)
 19 Pereira, Sergio A      15 NTRO-ST           2:04.35    2:11.06  
           1:03.16    2:11.06 (1:07.90)
 20 Olsen, Karsten E       15 NTRO-ST           2:09.43    2:11.68  
           1:02.01    2:11.68 (1:09.67)
 21 Vinnik, Daniel A       15 NTRO-ST           2:13.32    2:12.04  
           1:03.62    2:12.04 (1:08.42)
 22 Hunninghake, Joseph D  16 NTRO-ST           2:07.02    2:14.32  
           1:03.72    2:14.32 (1:10.60)
 23 Luttrell, Isaac A      16 WLOO-ST           2:17.06    2:14.89  
           1:04.32    2:14.89 (1:10.57)
 24 Wong, Brandon L        16 NTRO-ST           2:16.58    2:15.08  
           1:06.04    2:15.08 (1:09.04)
 25 Davis, Jasper B        16 RUSH-ST           2:03.25    2:15.20  
           1:00.88    2:15.20 (1:14.32)
 26 Jorgenson, Devon W     16 TXLA-ST           2:14.66    2:15.31  
           1:03.00    2:15.31 (1:12.31)
 27 Gordon, Gage P         15 LCA-ST            2:10.20    2:16.05  
           1:05.99    2:16.05 (1:10.06)
 28 Hester, Jack H         15 TXLA-ST           2:24.95    2:16.24  
           1:05.10    2:16.24 (1:11.14)
 29 Blackman, Thomas C     15 LCA-ST            2:07.10    2:17.04  
           1:03.70    2:17.04 (1:13.34)
 30 Jones, George L        15 TXLA-ST           2:25.74    2:17.17  
           1:05.34    2:17.17 (1:11.83)
 31 Dale, Jackie D         15 WLOO-ST           2:14.73    2:17.30  
           1:05.26    2:17.30 (1:12.04)
 32 Gutierrez, Luke M      15 LCA-ST            2:11.95    2:17.89  
           1:05.38    2:17.89 (1:12.51)
 33 Gavin, Keegan M        16 TXLA-ST           2:13.23    2:17.98  
           1:04.37    2:17.98 (1:13.61)
 34 Foote, Alex G          16 NTRO-ST           2:12.80    2:18.54  
           1:05.11    2:18.54 (1:13.43)
 35 Sundararaman, Harshit  15 UN-ST             2:21.27    2:19.35  
           1:07.44    2:19.35 (1:11.91)
 36 Stogner, Connor O      15 COTA-ST           2:15.61    2:20.24  
           1:06.47    2:20.24 (1:13.77)
 37 Frey, Avery A          16 NTRO-ST           2:08.78    2:20.52  
           1:05.89    2:20.52 (1:14.63)
 38 Jones, Devin T         16 ATAC-ST           2:29.24    2:20.75  
           1:05.10    2:20.75 (1:15.65)
 39 Milushev, Justin J     16 NTRO-ST           2:17.29    2:22.25  
           1:09.54    2:22.25 (1:12.71)
 40 Christensen, Joey A    16 WLOO-ST           2:22.65    2:22.66  
           1:06.92    2:22.66 (1:15.74)
 41 Minter, Perrin M       15 RUSH-ST           2:20.70    2:23.42  
           1:08.52    2:23.42 (1:14.90)
 42 Larson, Kyle M         15 TXLA-ST           2:26.64    2:23.49  
           1:07.29    2:23.49 (1:16.20)
 43 Zaplatar, Izak R       16 TXLA-ST           2:27.00    2:23.63  
           1:05.94    2:23.63 (1:17.69)
 44 Yao, Victor Z          16 TXLA-ST           2:20.94    2:24.07  
           1:08.66    2:24.07 (1:15.41)
 45 Minyen, Jack C         15 NTRO-ST           2:34.32    2:24.44  
           1:08.71    2:24.44 (1:15.73)
 46 Britva, Tomer          15 NTRO-ST           2:23.26    2:26.26  
           1:10.51    2:26.26 (1:15.75)
 47 Eaton, Jonas M         15 NTRO-ST           2:26.52    2:27.08  
           1:10.82    2:27.08 (1:16.26)
 48 Warren, Daniel J       15 NTRO-ST           2:35.09    2:27.69  
 49 Jenkins, Taishi L      16 TXLA-ST           2:31.54    2:28.68  
           1:10.51    2:28.68 (1:18.17)
 50 Thiele, Preston M      16 WLOO-ST           2:30.39    2:29.22  
           1:08.76    2:29.22 (1:20.46)
 51 Leese, Marcus A        16 LSAC-ST           2:34.93    2:30.31  
           1:13.82    2:30.31 (1:16.49)
 52 Bearden, Davis R       16 LCA-ST            2:31.76    2:30.34  
           1:11.77    2:30.34 (1:18.57)
 53 Arnold, Duncan S       16 TXLA-ST           2:18.33    2:31.62  
           1:12.12    2:31.62 (1:19.50)
 54 Goltzman, Jake A       15 NTRO-ST           2:35.08    2:32.32  
           1:13.32    2:32.32 (1:19.00)
 -- Jenkins, Kibou L       16 TXLA-ST           2:28.04         DQ  
           1:11.31         DQ (1:15.32)
 -- Farris, Caleb M        16 WHAC-ST           2:13.99         NS  
 -- Nicholson, James D     15 LSAC-ST           2:35.39         NS  
 
 Event 10  Men 17-18 200 LC Meter Freestyle
=========================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals Points 
=========================================================================
  1 Fungairino, Aitor S    18 UN-ST             1:55.90    1:55.64  
             56.08      1:55.64 (59.56)
  2 Toledo Sanchez, Domin  17 NTRO-ST           1:55.21    1:59.96  
             59.05    1:59.96 (1:00.91)
  3 Alarcon, Greyson B     18 NTRO-ST           2:00.51    2:00.43  
             58.47    2:00.43 (1:01.96)
  4 Rollins, David E       18 NTRO-ST           1:59.31    2:01.05  
             59.32    2:01.05 (1:01.73)
  5 Kuhn, Steven P         18 WLOO-ST           1:57.27    2:04.50  
           1:00.50    2:04.50 (1:04.00)
  6 Riser, Ethan T         18 WLOO-ST           1:59.66    2:04.62  
             59.77    2:04.62 (1:04.85)
  7 Bowling, Colin T       18 ATAC-ST           1:59.71    2:04.89  
           1:00.25    2:04.89 (1:04.64)
  8 Jones, Connor J        17 NTRO-ST           2:02.76    2:05.81  
           1:01.34    2:05.81 (1:04.47)
  9 Butler, Lance A        17 COTA-ST           2:07.84    2:06.54  
           1:01.81    2:06.54 (1:04.73)
 10 Hammer, Kevin B        18 NTRO-ST           1:59.95    2:06.74  
             59.91    2:06.74 (1:06.83)
 11 Roberson, Scott P      18 NTRO-ST           2:00.39    2:06.93  
             59.82    2:06.93 (1:07.11)
 12 Dowdy, Josh B          17 NTRO-ST           2:10.39    2:09.20  
           1:01.56    2:09.20 (1:07.64)
 13 Zhang, Tai Lun L       17 WLOO-ST           2:08.04    2:09.28  
           1:04.50    2:09.28 (1:04.78)
 14 Player, Beau A         17 NTRO-ST           2:28.14    2:09.59  
           1:01.01    2:09.59 (1:08.58)
 15 Clennan, Ian L         17 LSAC-ST           2:12.16    2:10.49  
           1:01.10    2:10.49 (1:09.39)
 16 Wadley, Josh X         17 WLOO-ST           2:10.05    2:10.54  
           1:00.73    2:10.54 (1:09.81)
 17 Chappelear, Jake D     17 TXLA-ST           2:03.27    2:11.52  
           1:02.01    2:11.52 (1:09.51)
 18 Mezokh, Aleksey        17 LCA-ST            2:12.94    2:12.44  
           1:01.29    2:12.44 (1:11.15)
 19 Worley, Jacob W        17 TXLA-ST           2:14.02    2:13.00  
           1:03.32    2:13.00 (1:09.68)
 20 Reyes, Michael C       17 HSC-ST            2:11.26    2:13.74  
           1:02.61    2:13.74 (1:11.13)
 21 Chen, Ethan M          17 NTRO-ST           2:06.87    2:14.10  
           1:04.16    2:14.10 (1:09.94)
 22 Naccarato, Thom T      18 HSC-ST            2:11.01    2:14.98  
           1:02.41    2:14.98 (1:12.57)
 23 Warren, Alex P         17 NTRO-ST           2:10.31    2:16.44  
           1:04.92    2:16.44 (1:11.52)
 24 Taffinder, Andrew J    17 TXLA-ST           2:14.37    2:17.23  
           1:04.31    2:17.23 (1:12.92)
 25 McCarthy, Matthew C    17 WLOO-ST           2:21.32    2:17.29  
           1:04.36    2:17.29 (1:12.93)
 26 Nassar, Salem R        17 NTRO-ST           2:19.82    2:20.13  
           1:08.29    2:20.13 (1:11.84)
 27 Trimyer, Jordan P      17 TXLA-ST           2:28.24    2:20.97  
           1:07.50    2:20.97 (1:13.47)
 28 Harris, Cole C         17 TXLA-ST           2:12.19    2:22.38  
           1:06.97    2:22.38 (1:15.41)
 29 Gomez, Christian J     17 NTRO-ST           2:24.75    2:23.63  
           1:08.76    2:23.63 (1:14.87)
 30 Gruver, Michael D      17 TXLA-ST           2:23.74    2:36.91  
           1:15.37    2:36.91 (1:21.54)
 -- Park, Jason            18 UN-ST             1:57.51         NS  
 -- Seale, Andrew B        17 WHAC-ST           2:06.25         NS  
 -- Frey, Ian H            17 WLOO-ST           2:05.33         NS  
 -- Lynch, Alex C          17 TXLA-ST           2:04.18         NS  
 -- Kelly, Joseph G        17 NTRO-ST           2:06.86         NS  
 
 Event 10  Men 19 & Over 200 LC Meter Freestyle
=========================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals Points 
=========================================================================
  1 Kibler, Drew P         19 UN-ST             1:49.23    1:50.14  
             53.61      1:50.14 (56.53)
  2 Katz, Austin M         20 UN-ST             1:48.44    1:50.20  
             54.01      1:50.20 (56.19)
  3 Sannem, Jake R         20 UN-ST             1:51.50    1:50.38  
             53.11      1:50.38 (57.27)
  4 Haas, Townley T        22 UN-ST             1:46.15    1:50.46  
             54.26      1:50.46 (56.20)
  5 Newkirk, Jeff D        22 UN-ST             1:47.80    1:51.73  
             54.41      1:51.73 (57.32)
  6 Licon, Will A          24 TXLA-ST           1:52.68    1:53.01  
             55.40      1:53.01 (57.61)
  7 Willenbring, Matthew   19 UN-ST             1:53.12    1:53.28  
             54.69      1:53.28 (58.59)
  8 Zettle, Alex S         19 UN-ST             1:52.61    1:53.69  
             55.33      1:53.69 (58.36)
  9 Huerta, Jacob A        21 UN-ST             1:51.12    1:54.04  
             55.05      1:54.04 (58.99)
 10 Neri, Parker A         19 UN-ST             1:51.98    1:55.87  
             55.79    1:55.87 (1:00.08)
 11 Borgstroem, Halvor A   21 UN-ST             1:54.63    1:56.22  
             56.14    1:56.22 (1:00.08)
 12 Larson, JohnThomas S   20 UN-ST             1:50.13    1:56.40  
             55.47    1:56.40 (1:00.93)
 13 Vines, Braden D        19 UN-ST             1:55.72    1:56.41  
             56.29    1:56.41 (1:00.12)
 14 Bowman, Luke E         19 UN-ST             1:53.80    1:57.41  
             56.51    1:57.41 (1:00.90)
 15 Kline, Sam G           21 UN-ST             1:51.70    1:57.91  
             55.93    1:57.91 (1:01.98)
 16 Pomajevich, Sam R      20 UN-ST             1:48.75    1:58.60  
             58.08    1:58.60 (1:00.52)
 17 Shahatit, Fraih S      19 WHAC-ST           2:07.11    2:05.85  
           1:01.54    2:05.85 (1:04.31)
 18 Barton, Will H         19 NTRO-ST           1:56.13    2:07.36  
           1:01.29    2:07.36 (1:06.07)
 -- Smith, Clark P         24 TXLA-ST           1:47.10         DQ  
 -- Wasson, Jordan A       22 TXLA-ST           2:02.18         NS