Lee & Joe Jamail Texas Swimming Center - Site License     26-May-19
2019 ST TXLA 11& Over End of School Splash - 24-May-19 to 26-May-19 
 
 Event 7  Girls 11-12 200 LC Meter Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Luna, Surrena R        12 AAAA-ST           3:07.30    3:02.72  
           1:27.56    3:02.72 (1:35.16)
  2 Mongenel, Ella N       12 ATAC-ST           3:12.98    3:11.01  
           1:32.72    3:11.01 (1:38.29)
  3 Daigneault, Juliette   11 AAAA-ST           3:12.80    3:12.57  
           1:32.61    3:12.57 (1:39.96)
  4 Duarte, Anna L         12 GOLD-ST           3:17.24    3:14.50  
           1:34.28    3:14.50 (1:40.22)
  5 Castel, Effie M        12 WLOO-ST           3:13.83    3:17.51  
           1:34.42    3:17.51 (1:43.09)
  6 Mandacina, Parker R    12 AAAA-ST           3:14.94    3:18.54  
           1:34.26    3:18.54 (1:44.28)
  7 Lucas, Lauren A        11 WLOO-ST           3:29.55    3:20.34  
           1:39.07    3:20.34 (1:41.27)
  8 Anderson, Isabella E   11 HSC-ST            3:18.17    3:20.52  
           1:36.25    3:20.52 (1:44.27)
  9 Hewett, Violet P       12 WLOO-ST           3:33.89    3:22.07  
           1:37.81    3:22.07 (1:44.26)
 10 Guan, Anna             12 LCA-ST            3:43.99    3:30.33  
           1:42.54    3:30.33 (1:47.79)
 11 Wang, Iris W           11 WLOO-ST           3:37.67    3:33.03  
           1:44.14    3:33.03 (1:48.89)
 12 Niclair, Lauren C      12 WHAC-ST           3:38.09    3:38.41  
           1:44.24    3:38.41 (1:54.17)
 13 Pavel, Anna R          12 WLOO-ST           3:41.29    3:40.33  
           1:46.76    3:40.33 (1:53.57)
 14 Cummins, Riley A       12 UN-ST             3:48.87    3:42.23  
           1:46.52    3:42.23 (1:55.71)
 15 Brillhart, Olivia G    11 TST-ST            3:52.69    3:49.29  
           1:52.29    3:49.29 (1:57.00)
 16 Sierra, Sofia T        11 GOLD-ST           3:50.20    3:49.41  
           1:51.81    3:49.41 (1:57.60)
 -- Boyd, Gitanjali        12 WLOO-ST           3:36.44         NS  
 
 Event 7  Boys 11-12 200 LC Meter Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Lee, Aaron C           12 TXLA-ST           3:01.62    2:57.72  
           1:23.99    2:57.72 (1:33.73)
  2 Hays, Zachary J        12 ATAC-ST           2:56.57    3:00.41  
           1:26.97    3:00.41 (1:33.44)
  3 Li, Kevin J            11 WLOO-ST           3:10.40    3:03.42  
           1:29.47    3:03.42 (1:33.95)
  4 Goh, Zach M            12 WLOO-ST           3:12.49    3:05.25  
           1:29.10    3:05.25 (1:36.15)
  5 King, Daniel J         12 AAAA-ST           3:15.10    3:05.32  
           1:28.53    3:05.32 (1:36.79)
  6 Shen, Kevin H          12 TXLA-ST           3:09.70    3:13.69  
           1:34.55    3:13.69 (1:39.14)
  7 Mielcarek, Phoenix R   12 WLOO-ST           3:22.12    3:17.48  
           1:36.18    3:17.48 (1:41.30)
  8 Brown, Coleman T       12 HSC-ST            3:21.66    3:24.08  
           1:39.50    3:24.08 (1:44.58)
  9 Smith, Benjamin C      12 AAAA-ST           3:42.29    3:28.19  
           1:42.90    3:28.19 (1:45.29)
 10 Cabrera Cuza, Denzel   11 GOLD-ST           3:34.86    3:31.98  
           1:45.59    3:31.98 (1:46.39)
 11 Schrock, Dylan F       11 LCA-ST            3:30.55    3:34.42  
           1:44.91    3:34.42 (1:49.51)
 12 Riley, Liam P          12 WLOO-ST           3:41.53    3:43.24  
           1:46.90    3:43.24 (1:56.34)
 13 Hardy, Tennyson R      12 GOLD-ST           3:39.97    3:57.33  
           1:54.39    3:57.33 (2:02.94)