Lee & Joe Jamail Texas Swimming Center - Site License     26-May-19
2019 ST TXLA 11& Over End of School Splash - 24-May-19 to 26-May-19 
 
 Event 21  Girls 13-14 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Gettys, Emma A         14 GOLD-ST           2:15.08    2:14.16  
           1:04.86    2:14.16 (1:09.30)
  2 Doyal, Gracie J        14 LCA-ST            2:14.53    2:14.28  
           1:03.98    2:14.28 (1:10.30)
  3 Burns, Jemma A         13 TXLA-ST           2:12.49    2:14.51  
           1:05.76    2:14.51 (1:08.75)
  4 Boudreaux, Sydney E    13 ATAC-ST           2:16.77    2:14.86  
           1:05.56    2:14.86 (1:09.30)
  5 Romine, Maren K        14 AAAA-ST           2:14.78    2:15.37  
           1:05.44    2:15.37 (1:09.93)
  6 Mills, Ryan W          14 AQTX-ST           2:19.50    2:16.23  
           1:05.85    2:16.23 (1:10.38)
  7 Scott, Jada A          14 AAAA-ST           2:12.10    2:18.42  
           1:05.99    2:18.42 (1:12.43)
  8 Rimel, Hanna S         14 TXLA-ST           2:19.69    2:18.82  
           1:06.99    2:18.82 (1:11.83)
  9 O'Leary, Hannah K      13 AQTX-ST           2:22.38    2:19.12  
           1:06.64    2:19.12 (1:12.48)
 10 Tuhabonye, Grace R     13 WHAC-ST           2:19.83    2:20.08  
           1:08.40    2:20.08 (1:11.68)
 11 Nader, Lea A           14 AAAA-ST           2:15.36    2:20.50  
           1:07.77    2:20.50 (1:12.73)
 12 Cronk, Carli E         13 AAAA-ST           2:24.42    2:20.51  
           1:08.58    2:20.51 (1:11.93)
 13 Howard, Melaina K      13 LCA-ST            2:17.31    2:21.15  
           1:08.50    2:21.15 (1:12.65)
 14 Benke, Bella A         13 ATAC-ST           2:22.97    2:22.07  
           1:09.06    2:22.07 (1:13.01)
 15 Moffett, Lexi D        14 GOLD-ST           2:24.84    2:25.14  
           1:10.54    2:25.14 (1:14.60)
 16 Baylor, Madi R         14 TXLA-ST           2:23.77    2:25.30  
           1:10.37    2:25.30 (1:14.93)
 17 Ward, Carissa M        13 HSC-ST            2:20.34    2:25.52  
           1:07.10    2:25.52 (1:18.42)
 18 Weeks, Sonya C         14 ATAC-ST           2:26.87    2:27.06  
           1:09.62    2:27.06 (1:17.44)
 19 Kurowski, Kendal R     14 LSAC-ST           2:31.68    2:27.12  
           1:11.83    2:27.12 (1:15.29)
 20 Lilly, Caroline L      14 AAAA-ST           2:29.78    2:27.31  
           1:11.20    2:27.31 (1:16.11)
 21 Phegley, Victoria L    13 ATAC-ST           2:32.82    2:27.42  
           1:10.83    2:27.42 (1:16.59)
 22 Delk, Sarah K          13 HEAT-ST           2:29.45    2:28.40  
           1:12.55    2:28.40 (1:15.85)
 23 Gonce, Victoria M      13 LCA-ST            2:31.50    2:28.48  
           1:10.90    2:28.48 (1:17.58)
 24 Murray, Rebecca G      14 LCA-ST            2:31.33    2:29.16  
           1:12.07    2:29.16 (1:17.09)
 25 Salas Gomez, Xaviera   13 AAAA-ST           2:35.03    2:29.56  
           1:12.40    2:29.56 (1:17.16)
 26 Smith, Kate G          13 GOLD-ST           2:24.76    2:29.92  
           1:12.01    2:29.92 (1:17.91)
 27 Alexander, Norah E     14 AQTX-ST           2:33.33    2:29.93  
           1:12.57    2:29.93 (1:17.36)
 28 Urbina, Anavelle M     14 TXLA-ST           2:26.56    2:30.45  
           1:10.55    2:30.45 (1:19.90)
 29 Spooner, Morgan F      13 FISH-ST           2:31.87    2:31.27  
           1:11.97    2:31.27 (1:19.30)
 30 Boutin, Gala E         13 AAAA-ST           2:25.68    2:31.92  
           1:13.19    2:31.92 (1:18.73)
 31 Echavez Corrales, Pau  13 AAAA-ST           2:50.95    2:32.50  
           1:14.22    2:32.50 (1:18.28)
 32 Harris, Arwen M        13 GOLD-ST           2:31.74    2:32.64  
           1:11.36    2:32.64 (1:21.28)
 33 Jenkins, Sora S        13 TXLA-ST           2:36.40    2:33.04  
           1:13.33    2:33.04 (1:19.71)
 34 Spevak, Emme E         13 COTA-ST           2:32.76    2:33.21  
           1:13.27    2:33.21 (1:19.94)
 35 Yang, Hailee I         14 AQTX-ST           2:37.20    2:33.40  
           1:13.45    2:33.40 (1:19.95)
 36 Stivers, Abigail E     14 LCA-ST            2:32.79    2:34.32  
           1:14.51    2:34.32 (1:19.81)
 37 Drummond, Olivia G     13 FISH-ST           2:37.26    2:34.69  
           1:13.85    2:34.69 (1:20.84)
 38 Capitani, Tatum L      14 TXLA-ST           2:35.56    2:36.11  
           1:16.24    2:36.11 (1:19.87)
 39 Shraga, Jordan S       13 COTA-ST           2:42.46    2:36.74  
           1:14.30    2:36.74 (1:22.44)
 40 Galliver, Grace E      14 LCA-ST            2:35.59    2:36.90  
           1:16.97    2:36.90 (1:19.93)
 41 Slaughter, Sabrina V   14 GOLD-ST           2:33.97    2:37.54  
           1:14.88    2:37.54 (1:22.66)
 42 Peterson, Claire E     14 TST-ST            2:36.73    2:38.55  
           1:15.84    2:38.55 (1:22.71)
 43 Stogner, Mackenzie E   13 COTA-ST           2:32.93    2:40.76  
           1:17.00    2:40.76 (1:23.76)
 44 Benardete, Chloe P     13 LCA-ST            2:40.99    2:42.07  
           1:15.52    2:42.07 (1:26.55)
 45 Almanza, Valeska A     13 AQTX-ST           2:43.98    2:42.28  
           1:18.37    2:42.28 (1:23.91)
 46 LI, Irena G            14 TXLA-ST           2:32.31    2:42.75  
           1:16.00    2:42.75 (1:26.75)
 47 Brown, Kass E          14 LSAC-ST           2:52.62    2:43.11  
           1:17.56    2:43.11 (1:25.55)
 48 Trevino, Rosie E       14 FISH-ST           2:49.24    2:46.02  
           1:17.83    2:46.02 (1:28.19)
 49 Lilly, Paige E         14 AAAA-ST           2:54.61    2:49.77  
           1:22.66    2:49.77 (1:27.11)
 50 Finn, Alex L           13 TST-ST            2:55.09    2:54.03  
           1:21.39    2:54.03 (1:32.64)
 51 Holley, Ashley L       13 TST-ST            2:53.44    3:03.75  
           1:25.52    3:03.75 (1:38.23)
 -- Valdez, Aiden M        14 TST-ST            2:55.09         NS  
 -- Laechelin, Amy N       14 AAAA-ST           2:37.29         NS  
 -- Miller, Maria G        14 TST-ST            2:42.31         NS  
 -- Grim, Charlotte A      13 TXLA-ST           2:41.24         NS  
 -- Rimel, Maddie J        13 TXLA-ST           2:40.12         NS  
 
 Event 21  Women 15-16 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Fleming, Ana E         16 WHAC-ST           2:07.70    2:08.20  
           1:03.68    2:08.20 (1:04.52)
  2 Longi, Ava K           16 WHAC-ST           2:14.51    2:12.40  
           1:03.79    2:12.40 (1:08.61)
  3 Burchett, Emily R      16 ATAC-ST           2:10.33    2:15.72  
           1:05.53    2:15.72 (1:10.19)
  4 Hajduk, Erika L        16 AAAA-ST           2:15.14    2:15.81  
           1:06.23    2:15.81 (1:09.58)
  5 Elzhowe, Acadia R      16 GOLD-ST           2:15.55    2:15.92  
           1:06.54    2:15.92 (1:09.38)
  6 Sahota, Riya K         16 AAAA-ST           2:19.49    2:16.20  
           1:07.02    2:16.20 (1:09.18)
  7 Watson, Alex R         15 TXLA-ST           2:15.96    2:16.46  
           1:05.63    2:16.46 (1:10.83)
  8 Wilson, Arrianne T     15 GOLD-ST           2:16.68    2:17.93  
           1:06.07    2:17.93 (1:11.86)
  9 Harris, Juliet M       16 WHAC-ST           2:15.08    2:18.64  
           1:06.07    2:18.64 (1:12.57)
 10 Yin, Karen             16 ATAC-ST           2:11.36    2:19.64  
           1:07.11    2:19.64 (1:12.53)
 11 Daize, Autumn N        16 TXLA-ST           2:16.57    2:20.09  
           1:07.33    2:20.09 (1:12.76)
 12 Wyman, Carlea G        16 TXLA-ST           2:18.27    2:20.85  
           1:07.12    2:20.85 (1:13.73)
 13 Robles, Samantha       15 AAAA-ST           2:19.70    2:21.15  
           1:08.24    2:21.15 (1:12.91)
 14 Vacula, Madeline R     15 TST-ST            2:23.59    2:21.27  
           1:09.30    2:21.27 (1:11.97)
 15 Ferguson, Jaynie G     16 TST-ST            2:18.22    2:21.35  
           1:09.04    2:21.35 (1:12.31)
 16 Bartley, Morgan E      16 AAAA-ST           2:16.61    2:21.60  
           1:06.82    2:21.60 (1:14.78)
 17 Mauldin, Gabby P       15 AAAA-ST           2:23.79    2:21.77  
           1:09.24    2:21.77 (1:12.53)
 18 Hays, Julianna K       16 ATAC-ST           2:20.11    2:22.01  
           1:08.15    2:22.01 (1:13.86)
 19 Cates, Tyler K         16 ATAC-ST           2:18.74    2:22.66  
           1:08.95    2:22.66 (1:13.71)
 20 Silva, Marissa D       15 WHAC-ST           2:20.05    2:22.73  
           1:07.56    2:22.73 (1:15.17)
 21 Garcia, Elena E        16 AAAA-ST           2:25.39    2:22.84  
           1:07.72    2:22.84 (1:15.12)
 22 Wong, Avery R          15 LCA-ST            2:21.58    2:23.32  
           1:08.93    2:23.32 (1:14.39)
 23 Robles Basalo, Natali  15 AAAA-ST           2:29.22    2:23.77  
           1:09.68    2:23.77 (1:14.09)
 24 Simonds, Rae L         16 WHAC-ST           2:22.60    2:23.79  
           1:09.63    2:23.79 (1:14.16)
 24 Skrobanek, Laney K     15 AAAA-ST           2:16.96    2:23.79  
           1:08.41    2:23.79 (1:15.38)
 26 Carr, Norah C          15 LCA-ST            2:27.17    2:24.39  
           1:10.34    2:24.39 (1:14.05)
 27 Quadrato, Anna Mei (A  15 AAAA-ST           2:34.31    2:25.05  
           1:09.80    2:25.05 (1:15.25)
 28 Yang, Sydney A         16 AQTX-ST           2:30.65    2:25.30  
           1:10.08    2:25.30 (1:15.22)
 29 Porter, Ella E         15 AAAA-ST           2:29.71    2:26.08  
           1:10.08    2:26.08 (1:16.00)
 30 Labeau, Sophia A       15 AAAA-ST           2:24.99    2:26.10  
           1:10.51    2:26.10 (1:15.59)
 31 Barley, Ariel B        15 ATAC-ST           2:21.40    2:26.13  
           1:09.87    2:26.13 (1:16.26)
 32 Jackson, Sydney M      16 LCA-ST            2:29.20    2:26.26  
           1:10.10    2:26.26 (1:16.16)
 33 Denison, Natalie L     15 LCA-ST            2:26.25    2:26.71  
           1:10.82    2:26.71 (1:15.89)
 34 O'Dwyer, Christina F   16 ATAC-ST           2:26.48    2:28.81  
           1:08.73    2:28.81 (1:20.08)
 35 Leal, Abi G            15 AAAA-ST           2:28.60    2:29.61  
           1:11.67    2:29.61 (1:17.94)
 36 Pagadala, Suchi        15 AAAA-ST           2:28.26    2:32.67  
           1:12.43    2:32.67 (1:20.24)
 37 Stojanovski, Sofia     15 AAAA-ST           2:35.64    2:32.78  
           1:13.44    2:32.78 (1:19.34)
 38 Clements, Sydney E     15 COTA-ST           2:29.85    2:33.84  
           1:12.09    2:33.84 (1:21.75)
 39 Lain, Maya S           15 COTA-ST           2:32.94    2:34.32  
           1:13.99    2:34.32 (1:20.33)
 40 Jimenez, Isabella      15 AAAA-ST           2:27.70    2:35.12  
           1:16.14    2:35.12 (1:18.98)
 41 Moskovitz, Amanda L    16 WHAC-ST           2:34.13    2:35.51  
           1:14.42    2:35.51 (1:21.09)
 42 Sullivan, Caroline G   15 TXLA-ST           2:33.13    2:36.56  
           1:14.21    2:36.56 (1:22.35)
 43 Ulian Vilanova, Bea    15 TXLA-ST           2:41.33    2:39.46  
           1:16.35    2:39.46 (1:23.11)
 44 Trojanowski, Abby L    15 HEAT-ST           2:45.83    2:46.48  
           1:20.16    2:46.48 (1:26.32)
 45 Buck, Miya R           15 TST-ST            2:50.89    3:09.08  
           1:31.09    3:09.08 (1:37.99)
 -- Kim, Sophie G          15 LSAC-ST           2:40.03         NS  
 -- Dibrell, Lundon B      16 HSC-ST            2:45.69         NS  
 -- Moumouris, Evy E       16 WHAC-ST           2:22.34         NS  
 -- Faust, Konner M        16 TXLA-ST           2:17.33         NS  
 -- Klinksiek, Kayleigh L  15 AAAA-ST           2:27.96         NS  
 -- McAllister, Madison A  16 AAAA-ST           2:23.85        SCR  
 
 Event 21  Women 17-18 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Shields, Kendall M     18 TXLA-ST           2:04.55    2:06.42  
           1:01.06    2:06.42 (1:05.36)
  2 Hallum, Jade A         17 ATAC-ST           2:06.42    2:09.58  
           1:03.26    2:09.58 (1:06.32)
  3 Myers, Elizabeth A     17 WHAC-ST           2:11.59    2:11.34  
           1:03.76    2:11.34 (1:07.58)
  4 Lancaster, Thea A      17 UN-ST             2:19.34    2:18.09  
           1:05.85    2:18.09 (1:12.24)
  5 Burcham, Shea E        18 AAAA-ST           2:21.91    2:19.71  
           1:08.20    2:19.71 (1:11.51)
  6 Myers, Caroline M      17 WHAC-ST           2:18.68    2:22.21  
           1:08.84    2:22.21 (1:13.37)
  7 Taylor, Marie R        17 COTA-ST           2:16.54    2:23.00  
           1:08.47    2:23.00 (1:14.53)
  8 Weeks, Cassondra N     17 ATAC-ST           2:19.27    2:23.09  
           1:09.63    2:23.09 (1:13.46)
  9 Bates, Lorretta L      17 FISH-ST           2:25.16    2:27.16  
           1:09.35    2:27.16 (1:17.81)
 10 Sansano, Rachel B      18 AAAA-ST           2:31.45    2:27.49  
           1:12.16    2:27.49 (1:15.33)
 11 Bose, Ariana M         17 ATAC-ST           2:24.72    2:31.16  
           1:12.50    2:31.16 (1:18.66)
 12 Gordon, Halle G        18 WHAC-ST           2:28.00    2:31.96  
           1:13.67    2:31.96 (1:18.29)
 13 Slaughter, Isabella S  17 GOLD-ST           2:30.53    2:41.59  
           1:15.67    2:41.59 (1:25.92)
 14 Ross, Alexis N         17 LCA-ST            2:43.40    2:41.63  
           1:17.65    2:41.63 (1:23.98)
 15 Gonce, Alex F          17 LCA-ST            2:40.99    3:05.67  
           1:29.44    3:05.67 (1:36.23)
 -- Friesz, Matti J        17 ATAC-ST           2:26.50         NS  
 -- Stewart, Mackenzie S   18 WHAC-ST           2:24.58         NS  
 -- McAfee, Kayla R        17 LCA-ST            2:17.03        SCR  
 -- Sadlier, Camryn L      17 ATAC-ST           2:31.52        SCR  
 
 Event 21  Women 19 & Over 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Pfeifer, Evie M        20 TXLA-ST           1:58.54    2:01.09  
             59.21    2:01.09 (1:01.88)
  2 Shiller, Logan M       19 TXLA-ST           2:01.66    2:06.58  
           1:01.67    2:06.58 (1:04.91)
  3 Tierney, Ella C        20 TXLA-ST           2:01.86    2:07.29  
           1:02.24    2:07.29 (1:05.05)
  4 Ritch, Grace O         20 TXLA-ST           2:06.53    2:14.11  
           1:04.84    2:14.11 (1:09.27)
 -- Pollok, Ashley L       20 TXLA-ST           2:06.68         NS  
 -- Quattlebaum, Peyton R  19 TXLA-ST           2:11.53        SCR  
 
 Event 21  Boys 13-14 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Stephenson, Matthew A  14 TXLA-ST           2:09.25    2:07.36  
           1:01.64    2:07.36 (1:05.72)
  2 Stewart, Ian P         14 AAAA-ST           2:05.81    2:09.12  
           1:04.07    2:09.12 (1:05.05)
  3 Mandacina, Brayden J   14 AAAA-ST           2:13.98    2:12.02  
           1:03.82    2:12.02 (1:08.20)
  4 Peterson, Luke B       13 AAAA-ST           2:18.05    2:12.68  
           1:04.93    2:12.68 (1:07.75)
  5 Bennett, Colton B      14 ATAC-ST           2:16.23    2:12.80  
           1:03.44    2:12.80 (1:09.36)
  6 Brown, Anderson C      14 HSC-ST            2:10.31    2:12.88  
           1:01.83    2:12.88 (1:11.05)
  7 Hays, Chase A          14 ATAC-ST           2:13.29    2:12.92  
           1:04.06    2:12.92 (1:08.86)
  8 Roybal, Kai K          14 AAAA-ST           2:14.94    2:13.89  
           1:04.54    2:13.89 (1:09.35)
  9 Scott, Luke L          14 AAAA-ST           2:15.84    2:18.21  
           1:06.67    2:18.21 (1:11.54)
 10 Bose, Levi N           14 ATAC-ST           2:17.09    2:18.78  
           1:05.94    2:18.78 (1:12.84)
 11 Trout, Gabriel G       13 ATAC-ST           2:22.22    2:20.14  
           1:07.13    2:20.14 (1:13.01)
 12 Middleton, Tristin A   14 FISH-ST           2:25.29    2:20.80  
           1:08.71    2:20.80 (1:12.09)
 13 Goldreyer, Elijah A    13 LCA-ST            2:17.95    2:20.96  
           1:08.62    2:20.96 (1:12.34)
 14 Propst, Pierce W       13 TXLA-ST           2:20.53    2:22.04  
           1:06.88    2:22.04 (1:15.16)
 15 Duarte, Daniel A       14 GOLD-ST           2:23.43    2:22.28  
           1:08.14    2:22.28 (1:14.14)
 16 Robles Basalo, Santi   13 AAAA-ST           2:38.03    2:22.80  
           1:08.77    2:22.80 (1:14.03)
 17 Propst, Preston C      13 TXLA-ST           2:28.25    2:23.37  
           1:07.81    2:23.37 (1:15.56)
 18 Hussain, Charlie C     14 TXLA-ST           2:23.90    2:24.24  
           1:09.28    2:24.24 (1:14.96)
 19 Artigas, Emilio A      14 CCSS-ST           2:28.74    2:24.35  
           1:09.96    2:24.35 (1:14.39)
 20 Barron, Antonio J      14 TXLA-ST           2:23.76    2:24.75  
           1:08.52    2:24.75 (1:16.23)
 21 Butler, Keegan A       14 ATAC-ST           2:25.72    2:25.38  
           1:09.21    2:25.38 (1:16.17)
 22 Pollack, Ethan C       14 AAAA-ST           2:38.77    2:25.97  
           1:08.56    2:25.97 (1:17.41)
 23 Wu, Harry              14 WHAC-ST           2:25.72    2:25.99  
           1:10.83    2:25.99 (1:15.16)
 24 Cox, Connor M          13 TXLA-ST           2:23.87    2:26.05  
           1:10.11    2:26.05 (1:15.94)
 25 Polk, Isaiah B         13 AAAA-ST           2:30.21    2:26.50  
           1:10.50    2:26.50 (1:16.00)
 26 Ott, Noah W            13 AAAA-ST           2:36.95    2:28.42  
           1:11.54    2:28.42 (1:16.88)
 27 Eklund, Zane H         14 AQTX-ST           2:24.70    2:29.03  
           1:13.00    2:29.03 (1:16.03)
 28 Jones, Jackson C       14 ATAC-ST           2:36.21    2:34.08  
           1:09.65    2:34.08 (1:24.43)
 29 Crane, Clay T          14 HEAT-ST           2:36.21    2:35.15  
           1:15.71    2:35.15 (1:19.44)
 29 Barley, Mack S         13 ATAC-ST           2:34.46    2:35.15  
           1:15.54    2:35.15 (1:19.61)
 31 Chappelear, Cale S     13 LCA-ST            2:41.93    2:36.35  
           1:15.79    2:36.35 (1:20.56)
 32 Derr, Eli D            14 LCA-ST            2:42.13    2:38.44  
           1:17.08    2:38.44 (1:21.36)
 33 Sporluck, Richard M    14 TST-ST            2:44.09    2:40.59  
           1:12.36    2:40.59 (1:28.23)
 34 Orgeldinger, Sam F     13 LCA-ST            2:40.00    2:41.91  
           1:18.88    2:41.91 (1:23.03)
 35 Marquez, Santhi O      13 LCA-ST            2:40.99    2:44.06  
           1:17.81    2:44.06 (1:26.25)
 36 Morgan, Conner D       13 HEAT-ST           2:40.35    2:46.69  
           1:20.91    2:46.69 (1:25.78)
 37 Grant, John R          14 TST-ST            2:44.09    2:50.76  
           1:18.29    2:50.76 (1:32.47)
 38 Sierralta, Jesus A     14 TST-ST            2:44.09    3:06.81  
           1:25.03    3:06.81 (1:41.78)
 -- Cookson, Blake W       13 LCA-ST            2:37.51         DQ  
      False start
           1:11.22         DQ (1:21.16)
 
 Event 21  Men 15-16 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Ceresa, Juan E         16 TXLA-ST           1:56.71    2:00.41  
             57.34    2:00.41 (1:03.07)
  2 Olstad, Tristan V      16 AQTX-ST           2:06.79    2:04.37  
           1:01.47    2:04.37 (1:02.90)
  3 Burns, Shane C         15 TXLA-ST           2:01.74    2:05.88  
           1:00.70    2:05.88 (1:05.18)
  4 Rodriguez Coutino, Ri  16 AAAA-ST           2:09.88    2:08.23  
           1:01.65    2:08.23 (1:06.58)
  5 Hester, Jack H         15 TXLA-ST           2:16.24    2:10.83  
           1:03.33    2:10.83 (1:07.50)
  6 Hagenau, Dietrich W    15 WHAC-ST           2:12.80    2:11.60  
           1:03.19    2:11.60 (1:08.41)
  7 Nelson, Nikolai M      16 AAAA-ST           2:08.41    2:12.99  
           1:03.37    2:12.99 (1:09.62)
  8 Spradling, Riley M     15 AAAA-ST           2:20.92    2:13.09  
           1:03.83    2:13.09 (1:09.26)
  9 Blackman, Thomas C     15 LCA-ST            2:17.04    2:13.58  
           1:02.79    2:13.58 (1:10.79)
 10 Jones, George L        15 TXLA-ST           2:17.17    2:13.73  
           1:04.52    2:13.73 (1:09.21)
 11 Jorgenson, Devon W     16 TXLA-ST           2:15.31    2:13.75  
           1:03.77    2:13.75 (1:09.98)
 12 Prins, Ethan J         15 TXLA-ST           2:15.11    2:13.76  
           1:04.56    2:13.76 (1:09.20)
 13 Ray, Len R             16 AAAA-ST           2:13.88    2:14.10  
           1:06.03    2:14.10 (1:08.07)
 14 Brewer, Taber T        15 AAAA-ST           2:16.06    2:14.60  
           1:04.58    2:14.60 (1:10.02)
 15 Trevino, Andros        15 AAAA-ST           2:26.97    2:14.63  
           1:02.75    2:14.63 (1:11.88)
 16 Gordon, Gage P         16 LCA-ST            2:11.81    2:15.07  
 17 Thomas, Caleb D        16 AAAA-ST           2:09.44    2:15.67  
           1:05.48    2:15.67 (1:10.19)
 18 Gutierrez, Luke M      15 LCA-ST            2:14.02    2:16.78  
           1:06.24    2:16.78 (1:10.54)
 19 Woehrle, Ryan C        16 AAAA-ST           2:10.49    2:16.83  
           1:05.21    2:16.83 (1:11.62)
 20 Soria, Ryan M          16 AAAA-ST           2:10.67    2:17.94  
           1:06.30    2:17.94 (1:11.64)
 21 Jimenez, Lorenzo L     16 AAAA-ST           2:06.76    2:18.29  
           1:04.20    2:18.29 (1:14.09)
 22 Field, Hunter A        16 AAAA-ST           2:13.63    2:18.43  
           1:06.41    2:18.43 (1:12.02)
 23 Larson, Kyle M         15 TXLA-ST           2:23.49    2:18.87  
           1:06.33    2:18.87 (1:12.54)
 24 Stogner, Connor O      15 COTA-ST           2:20.24    2:19.49  
           1:06.34    2:19.49 (1:13.15)
 25 Jones, Devin T         16 ATAC-ST           2:20.75    2:19.98  
           1:08.01    2:19.98 (1:11.97)
 26 Leven, Nate T          16 AAAA-ST           2:20.26    2:21.99  
           1:06.81    2:21.99 (1:15.18)
 27 Guillet, Garrett G     16 AAAA-ST           2:11.06    2:22.49  
           1:06.47    2:22.49 (1:16.02)
 27 Wilson, Brayden B      15 FISH-ST           2:31.44    2:22.49  
           1:07.96    2:22.49 (1:14.53)
 29 Schwartz, Zach G       15 HSC-ST            2:22.25    2:22.88  
           1:08.05    2:22.88 (1:14.83)
 30 Rodriguez, Ethan M     16 TST-ST            2:29.51    2:24.32  
           1:09.66    2:24.32 (1:14.66)
 31 Dullea, Ryan C         16 AAAA-ST           2:21.41    2:24.76  
           1:07.80    2:24.76 (1:16.96)
 32 Cameron, Joseph J      16 TXLA-ST           2:33.25    2:25.69  
           1:07.89    2:25.69 (1:17.80)
 33 Strader, Ryan A        15 LCA-ST            2:29.27    2:25.79  
           1:09.35    2:25.79 (1:16.44)
 34 Emami, Marco           16 TXLA-ST           2:35.00    2:27.42  
           1:09.41    2:27.42 (1:18.01)
 35 Bearden, Davis R       16 LCA-ST            2:30.34    2:28.21  
           1:10.81    2:28.21 (1:17.40)
 36 Silva, Connor M        15 FISH-ST           2:28.66    2:28.90  
           1:10.25    2:28.90 (1:18.65)
 37 Cruz Mancinas, Ulises  16 HEAT-ST           2:35.93    2:33.50  
           1:16.26    2:33.50 (1:17.24)
 38 Nwaeze, Ejike J        16 AAAA-ST           2:32.67    2:33.84  
           1:15.04    2:33.84 (1:18.80)
 39 Leese, Marcus A        16 LSAC-ST           2:30.31    2:35.80  
           1:16.23    2:35.80 (1:19.57)
 40 Nicholson, James D     15 LSAC-ST           2:35.39    2:39.76  
           1:17.63    2:39.76 (1:22.13)
 -- Spooner, Cameron C     15 FISH-ST           2:19.22         NS  
 -- MacGregor, Jan R       15 LCA-ST            2:25.07         NS  
 
 Event 21  Men 17-18 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Carrozza, Coby J       18 TXLA-ST           1:50.46    1:53.46  
             55.07      1:53.46 (58.39)
  2 Fungairino, Aitor S    18 TXLA-ST           1:50.60    1:57.44  
             55.30    1:57.44 (1:02.14)
  3 Barrera, Isaac R       18 AAAA-ST           1:55.35    1:58.75  
             57.21    1:58.75 (1:01.54)
  4 Player, Samuel K       17 AAAA-ST           1:52.51    2:00.98  
             58.31    2:00.98 (1:02.67)
  5 Henry, Danny R         17 TXLA-ST           2:01.07    2:03.11  
             58.66    2:03.11 (1:04.45)
  6 Schaefer, Justin C     17 GOLD-ST           2:16.03    2:06.50  
           1:01.79    2:06.50 (1:04.71)
  7 Peterson, Jacob M      17 AAAA-ST           2:03.78    2:07.48  
           1:02.30    2:07.48 (1:05.18)
  8 Brooks, Timothy E      17 TST-ST            2:10.14    2:10.26  
           1:02.93    2:10.26 (1:07.33)
  9 Mezokh, Aleksey        17 LCA-ST            2:12.44    2:12.12  
           1:02.67    2:12.12 (1:09.45)
 10 Shraga, Gal Z          17 COTA-ST           2:13.68    2:14.50  
           1:04.14    2:14.50 (1:10.36)
 11 Chappelear, Jake D     17 TXLA-ST           2:03.27    2:14.69  
           1:04.28    2:14.69 (1:10.41)
 12 Trevino IV, Mauri A    17 FISH-ST           2:15.65    2:15.19  
           1:04.61    2:15.19 (1:10.58)
 13 Worley, Jacob W        17 TXLA-ST           2:13.00    2:17.41  
 14 Trimyer, Jordan P      17 TXLA-ST           2:20.97    2:20.22  
           1:06.64    2:20.22 (1:13.58)
 15 Harris, Cole C         17 TXLA-ST           2:22.38    2:20.80  
           1:06.94    2:20.80 (1:13.86)
 16 Cheng, Paul B          17 TXLA-ST           2:26.86    2:26.21  
           1:09.40    2:26.21 (1:16.81)
 17 Petersen, Tristen V    17 LCA-ST            2:29.77    2:27.25  
           1:08.87    2:27.25 (1:18.38)
 18 Ball, Alex R           17 FHD-ST            2:23.31    2:30.06  
           1:10.31    2:30.06 (1:19.75)
 19 Gruver, Michael D      17 TXLA-ST           2:23.74    2:30.21  
           1:09.80    2:30.21 (1:20.41)
 -- Butler, Lance A        17 COTA-ST           2:06.54         DQ  
      False start
           1:02.55         DQ (1:03.96)
 
 Event 21  Men 19 & Over 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Kibler, Drew P         19 UN-ST             1:47.74    1:50.24  
             53.84      1:50.24 (56.40)
  2 Smith, Clark P         24 TXLA-ST           1:47.10    1:50.88  
             53.60      1:50.88 (57.28)
  3 Newkirk, Jeff D        22 TXLA-ST           1:47.80    1:51.32  
             53.99      1:51.32 (57.33)
  4 Yeadon, Zach S         19 IA-IN             1:51.09    1:52.89  
             54.69      1:52.89 (58.20)
  5 Bowman, Luke E         19 TXLA-ST           1:53.80    1:54.61  
             55.17      1:54.61 (59.44)
  6 Huerta, Jacob A        21 TXLA-ST           1:51.12    1:54.94  
             56.61      1:54.94 (58.33)
  7 Kline, Sam G           21 TXLA-ST           1:51.70    1:57.51  
             56.89    1:57.51 (1:00.62)
  8 Shahatit, Fraih S      19 WHAC-ST           2:05.85    2:04.75  
           1:00.85    2:04.75 (1:03.90)
 -- Sannem, Jake R         20 TXLA-ST           1:50.38         NS  
 -- Zettle, Alex S         19 UN-ST             1:49.13         NS