Lee & Joe Jamail Texas Swimming Center - Site License     26-May-19
2019 ST TXLA 11& Over End of School Splash - 24-May-19 to 26-May-19 
 
 Event 23  Girls 13-14 200 LC Meter Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Gettys, Emma A         14 GOLD-ST           2:27.55    2:27.46  
           1:09.89    2:27.46 (1:17.57)
  2 Doyal, Gracie J        14 LCA-ST            2:30.70    2:29.97  
           1:11.92    2:29.97 (1:18.05)
  3 Boudreaux, Sydney E    13 ATAC-ST           2:31.37    2:30.43  
           1:13.27    2:30.43 (1:17.16)
  4 Nader, Lea A           14 AAAA-ST           2:31.94    2:30.96  
           1:12.05    2:30.96 (1:18.91)
  5 Cronk, Carli E         13 AAAA-ST           2:31.91    2:34.31  
           1:12.01    2:34.31 (1:22.30)
  6 Stromberger, Elizabet  14 TXLA-ST           2:51.60    2:41.81  
           1:13.26    2:41.81 (1:28.55)
  7 Weeks, Sonya C         14 ATAC-ST           2:46.15    2:43.85  
           1:17.86    2:43.85 (1:25.99)
  8 Harris, Arwen M        13 GOLD-ST           2:52.30    2:44.56  
           1:18.14    2:44.56 (1:26.42)
  9 Tuhabonye, Grace R     13 WHAC-ST           2:45.02    2:45.41  
           1:17.62    2:45.41 (1:27.79)
 10 Murray, Rebecca G      14 LCA-ST            2:57.26    2:57.44  
           1:21.87    2:57.44 (1:35.57)
 11 Baylor, Madi R         14 TXLA-ST           2:47.19    2:58.09  
           1:21.57    2:58.09 (1:36.52)
 -- Planz, Liana A         14 TST-ST            2:30.16         NS  
 
 Event 23  Women 15-16 200 LC Meter Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Hardy, Abigail         15 ATAC-ST           2:24.66    2:29.59  
           1:10.84    2:29.59 (1:18.75)
  2 Wilson, Arrianne T     15 GOLD-ST           2:32.11    2:33.45  
           1:09.81    2:33.45 (1:23.64)
  3 Robles, Samantha       15 AAAA-ST           2:38.20    2:34.94  
           1:12.29    2:34.94 (1:22.65)
  4 Ferguson, Jaynie G     16 TST-ST            2:27.06    2:37.32  
           1:14.59    2:37.32 (1:22.73)
  5 Labeau, Sophia A       15 AAAA-ST           2:54.52    2:39.85  
           1:15.25    2:39.85 (1:24.60)
  6 Pfeifer, Abby R        16 LCA-ST            2:37.18    2:40.18  
           1:15.99    2:40.18 (1:24.19)
  7 Quadrato, Anna Mei (A  15 AAAA-ST           2:58.85    2:43.27  
           1:15.80    2:43.27 (1:27.47)
  8 Yang, Sydney A         16 AQTX-ST           2:45.83    2:45.37  
           1:17.70    2:45.37 (1:27.67)
  9 Graves, Fiona C        15 AQTX-ST           2:49.98    2:47.44  
           1:16.11    2:47.44 (1:31.33)
 -- Maddux, Olivia J       15 TST-ST            2:12.99         NS  
 -- Jimenez, Isabella      15 AAAA-ST           2:50.13         NS  
 
 Event 23  Women 17-18 200 LC Meter Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Hallum, Jade A         17 ATAC-ST           2:24.51    2:26.19  
           1:09.01    2:26.19 (1:17.18)
  2 Myers, Elizabeth A     17 WHAC-ST           2:23.35    2:29.54  
           1:11.40    2:29.54 (1:18.14)
  3 Bose, Ariana M         17 ATAC-ST           2:39.89    3:01.19  
           1:21.37    3:01.19 (1:39.82)
 -- Myers, Caroline M      17 WHAC-ST           2:37.93         NS  
 
 Event 23  Women 19 & Over 200 LC Meter Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Case, Lauren E         20 TXLA-ST           2:10.36    2:15.92  
           1:04.86    2:15.92 (1:11.06)
  2 Ritch, Grace O         20 TXLA-ST           2:16.02    2:22.41  
           1:08.17    2:22.41 (1:14.24)
 
 Event 23  Boys 13-14 200 LC Meter Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Salinas, Isaiah J      14 AAAA-ST           2:20.75    2:19.21  
           1:06.14    2:19.21 (1:13.07)
  2 Brown, Anderson C      14 HSC-ST            2:13.28    2:19.66  
           1:06.39    2:19.66 (1:13.27)
  3 Bose, Levi N           14 ATAC-ST           2:22.93    2:23.80  
           1:07.24    2:23.80 (1:16.56)
  4 Stephenson, Matthew A  14 TXLA-ST           2:48.24    2:34.69  
           1:11.97    2:34.69 (1:22.72)
  5 Petersen, Kole M       14 TXLA-ST           2:41.58    2:37.02  
           1:14.35    2:37.02 (1:22.67)
  6 Bennett, Colton B      14 ATAC-ST           2:39.08    2:37.89  
           1:10.84    2:37.89 (1:27.05)
  7 Duarte, Daniel A       14 GOLD-ST           2:39.53    2:42.53  
           1:16.77    2:42.53 (1:25.76)
  8 Wu, Harry              14 WHAC-ST           2:46.33    2:42.66  
           1:19.07    2:42.66 (1:23.59)
  9 Barron, Antonio J      14 TXLA-ST           3:05.14    2:58.05  
           1:19.10    2:58.05 (1:38.95)
 10 Wetzel, Ehren J        13 TST-ST            3:02.19    3:15.29  
           1:30.34    3:15.29 (1:44.95)
 
 Event 23  Men 15-16 200 LC Meter Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Pena Hernandez, Luis   15 FHD-ST            2:17.03    2:16.22  
           1:05.73    2:16.22 (1:10.49)
  2 Ceresa, Juan E         16 TXLA-ST           2:14.45    2:17.29  
           1:05.13    2:17.29 (1:12.16)
  3 Burns, Shane C         15 TXLA-ST           2:14.78    2:19.69  
           1:04.28    2:19.69 (1:15.41)
  4 Ray, Len R             16 AAAA-ST           2:27.08    2:26.83  
           1:08.81    2:26.83 (1:18.02)
  5 Dulaney, Cade M        16 TXLA-ST           2:45.40    2:37.54  
           1:14.62    2:37.54 (1:22.92)
  6 Rodriguez, Ethan M     16 TST-ST            2:37.36    2:38.13  
           1:14.57    2:38.13 (1:23.56)
  7 Woehrle, Ryan C        16 AAAA-ST           2:22.67    2:40.82  
           1:13.89    2:40.82 (1:26.93)
  8 Brewer, Taber T        15 AAAA-ST           2:32.67    2:44.30  
           1:13.93    2:44.30 (1:30.37)
  9 Arnold, Duncan S       16 TXLA-ST           2:32.53    2:48.14  
           1:17.25    2:48.14 (1:30.89)
 10 Leven, Nate T          16 AAAA-ST           2:47.94    2:52.63  
           1:13.77    2:52.63 (1:38.86)
 11 Blackman, Thomas C     15 LCA-ST            2:45.00    2:54.25  
           1:16.50    2:54.25 (1:37.75)
 -- Jimenez, Lorenzo L     16 AAAA-ST           2:26.67         NS  
 
 Event 23  Men 17-18 200 LC Meter Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Player, Samuel K       17 AAAA-ST           2:10.50    2:15.19  
           1:04.14    2:15.19 (1:11.05)
  2 Lee, Hunter C          18 LCA-ST            2:12.81    2:17.26  
           1:03.22    2:17.26 (1:14.04)
  3 Peterson, Jacob M      17 AAAA-ST           2:06.92    2:18.34  
           1:05.19    2:18.34 (1:13.15)
  4 Henry, Danny R         17 TXLA-ST           2:18.94    2:24.55  
           1:09.53    2:24.55 (1:15.02)
  5 Brooks, Timothy E      17 TST-ST            2:17.31    2:24.59  
           1:08.00    2:24.59 (1:16.59)
  6 Rosprim, Aidan J       17 COTA-ST           2:40.80    2:34.30  
           1:13.68    2:34.30 (1:20.62)
  7 Chappelear, Jake D     17 TXLA-ST           2:29.04    2:36.55  
           1:12.06    2:36.55 (1:24.49)
  8 Mezokh, Aleksey        17 LCA-ST            2:38.57    2:38.75  
           1:14.77    2:38.75 (1:23.98)
 
 Event 23  Men 19 & Over 200 LC Meter Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Pomajevich, Sam R      20 NCAP-PV           1:56.28    2:01.79  
             57.25    2:01.79 (1:04.54)
  2 Shahatit, Fraih S      19 WHAC-ST           2:17.97    2:19.33  
           1:05.82    2:19.33 (1:13.51)
 -- Smith, Clark P         24 TXLA-ST           1:57.15         NS