Lee & Joe Jamail Texas Swimming Center - Site License           11/10/2019
                    Lee & Joe Jamail Texas Swim Center                     
                        Hosted by Longhorn Aquatics                        
 
 Event 9  Girls 10 & Under 100 Yard Freestyle
=========================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals       Points 
=========================================================================
  1 Gamez, Iyla      10 NTRO-ST           1:06.48    1:04.28        
             30.82      1:04.28 (33.46)
  2 Guidry, Savanna  10 LSAC-ST           1:09.03    1:09.45        
             32.40      1:09.45 (37.05)
  3 Kirschner, Mazi  10 LCA-ST            1:09.92    1:10.24        
             33.18      1:10.24 (37.06)
  4 Walker, Campbel  10 NTRO-ST           1:11.42    1:10.25        
             33.40      1:10.25 (36.85)
  5 Noel, Marjorie   10 LCA-ST            1:10.40    1:10.50        
             33.83      1:10.50 (36.67)
  6 Gutierrez Pared   9 Unattached-ST     1:14.24    1:10.88        
             34.63      1:10.88 (36.25)
  7 Mize, Kaylinn    10 NTRO-ST           1:11.52    1:10.98        
             34.31      1:10.98 (36.67)
  8 Brown, Lucienne  10 NTRO-ST           1:10.20    1:11.33        
             34.84      1:11.33 (36.49)
  9 DeHay, Charlott  10 LCA-ST            1:12.97    1:12.12        
             33.92      1:12.12 (38.20)
 10 Steber, Gretche  10 COTA-ST           1:13.00    1:12.13        
             34.05      1:12.13 (38.08)
 11 Foertsch, Julia  10 COTA-ST           1:15.16    1:15.78        
             35.88      1:15.78 (39.90)
 12 Cho, Haryn       10 COTA-ST           1:16.99    1:15.95        
             35.98      1:15.95 (39.97)
 13 Cui, Katherine   10 NTRO-ST           1:13.84    1:17.26        
             36.29      1:17.26 (40.97)
 14 Banister, Charl   9 COTA-ST           1:35.36    1:17.74        
             19.76      1:17.74 (57.98)
 15 Rine, Paisley     9 GOLD-ST                NT    1:19.93        
             37.40      1:19.93 (42.53)
 16 Leibowitz, Sutt   9 LCA-ST            1:20.91    1:20.08        
             38.68      1:20.08 (41.40)
 17 Crawford, Kayce   9 CCSS-ST           1:17.22    1:20.99        
 18 Evans, Storey     9 LCA-ST            1:22.23    1:21.44        
             37.65      1:21.44 (43.79)
 19 Gardner, Charlo   9 COTA-ST           1:26.32    1:23.28        
             40.12      1:23.28 (43.16)
 20 Sun, Amber       10 NTRO-ST           1:25.62    1:23.31        
             38.98      1:23.31 (44.33)
 21 Rathnasingham,   10 TXLA-ST           1:30.98    1:23.51        
             37.94      1:23.51 (45.57)
 22 Drummond, Charl   9 FISH-ST           1:22.89    1:24.85        
             39.90      1:24.85 (44.95)
 23 Crail, Addison   10 FISH-ST                NT    1:25.20        
             40.19      1:25.20 (45.01)
 24 Behr, Bianca     10 WLOO-ST           1:33.76    1:25.31        
             38.39      1:25.31 (46.92)
 24 Boswell, Riley    9 ATAC-ST           1:29.06    1:25.31        
             41.41      1:25.31 (43.90)
 26 Ram, Sarika      10 WLOO-ST           1:39.00    1:25.37        
             41.25      1:25.37 (44.12)
 27 Dysart, Madison  10 LCA-ST            1:35.99    1:25.39        
             38.85      1:25.39 (46.54)
 28 Rich, Lily       10 LSAC-ST           1:27.28    1:25.87        
             41.65      1:25.87 (44.22)
 29 Chow, Josephine  10 WLOO-ST           1:43.35    1:26.37        
             40.19      1:26.37 (46.18)
 30 Sitter, GG        8 NTRO-ST           1:20.00    1:26.60        
             39.41      1:26.60 (47.19)
 31 Wu, Chloe        10 GOLD-ST                NT    1:27.07        
             41.04      1:27.07 (46.03)
 32 Franks, Brooke    7 NTRO-ST           1:35.41    1:29.06        
             41.48      1:29.06 (47.58)
 33 Williamson, Bai  10 WLOO-ST           1:28.79    1:29.84        
             41.18      1:29.84 (48.66)
 34 Bonzek, Niva      9 ASC-ST            1:31.55    1:29.92        
             42.04      1:29.92 (47.88)
 35 Ferron, Araiya    8 LCA-ST            1:31.47    1:30.18        
             43.12      1:30.18 (47.06)
 36 Bynum, Fairlane   9 WHAC-ST           1:33.27    1:32.07        
             43.03      1:32.07 (49.04)
 37 Ferguson, Jentr   9 TST-ST            1:35.16    1:32.52        
             44.54      1:32.52 (47.98)
 38 Li, Emma          9 NTRO-ST           1:49.66    1:35.00        
             43.41      1:35.00 (51.59)
 39 Kiehler, Jiya    10 ASC-ST            1:35.39    1:35.26        
             46.58      1:35.26 (48.68)
 40 Linstruth, Lucy  10 FISH-ST           1:36.52    1:35.49        
             43.53      1:35.49 (51.96)
 41 Clark, Caleigh   10 LCA-ST            1:42.68    1:35.87        
             44.34      1:35.87 (51.53)
 42 Yang, Ada         8 GOLD-ST                NT    1:36.60        
 43 Sergeant, Kinsl   8 LCA-ST            1:45.99    1:37.74        
             46.21      1:37.74 (51.53)
 44 Winegar, Evie    10 COTA-ST           1:35.90    1:39.45        
 45 Sears, Sophia     8 WLOO-ST           1:33.78    1:41.43        
             47.46      1:41.43 (53.97)
 46 Struck, CC        6 NTRO-ST           1:51.64    1:42.19        
             52.05      1:42.19 (50.14)
 47 Csizmadia, Anna   9 RUSH-ST                NT    1:42.63        
             48.41      1:42.63 (54.22)
 48 Gaertner, Genev   8 TXLA-ST                NT    1:44.24        
             45.62      1:44.24 (58.62)
 49 Voss, Hannah      9 TST-ST            1:50.91    1:44.43        
             51.18      1:44.43 (53.25)
 50 Momin, Aliza      9 NTRO-ST           1:59.00    1:46.40        
 51 Wenglar, Reagan   8 NTRO-ST           1:47.14    1:47.60        
             51.63      1:47.60 (55.97)
 52 Ackerman, Kylee   6 WLOO-ST           1:44.68    1:48.41        
             49.98      1:48.41 (58.43)
 53 Chang, Emma       7 GOLD-ST                NT    1:49.17        
             50.44      1:49.17 (58.73)
 54 Lozier, Mia       8 COTA-ST                NT    1:49.30        
             50.20      1:49.30 (59.10)
 55 Leibowitz, Coll   7 LCA-ST            1:51.11    1:50.15        
             50.40      1:50.15 (59.75)
 56 Hughes, Audrey    7 AAAA-ST           1:56.78    1:51.79        
             52.66      1:51.79 (59.13)
 57 Chen, Sophia      7 TXLA-ST                NT    1:53.50        
             53.26    1:53.50 (1:00.24)
 58 Kakani, Mocha     9 GOLD-ST                NT    1:56.88        
             53.53    1:56.88 (1:03.35)
 59 Harris, Arlon     8 RUSH-ST           1:56.30    1:58.94        
 60 Gaertner, Corin  10 TXLA-ST                NT    2:05.40        
             57.28    2:05.40 (1:08.12)
 61 Nawara, Ashlin    7 GOLD-ST                NT    2:06.57        
             59.11    2:06.57 (1:07.46)
 62 Reyes, Keikilan   8 NTRO-ST           2:19.99    2:07.92        
 63 Puska, Marley     7 GOLD-ST                NT    2:10.91        
             58.12    2:10.91 (1:12.79)
 64 Liang, May        7 NTRO-ST           2:01.96    2:13.03        
           1:07.44    2:13.03 (1:05.59)
 65 Stevens, Caroli   7 LCA-ST            2:17.17    2:14.83        
           1:03.60    2:14.83 (1:11.23)
 66 Shrestha, Anna    9 TST-ST            2:05.65    2:16.32        
 -- Pita, Riley      10 RUSH-ST                NT         NS        
 -- Buchman, Emery    9 LCA-ST            1:59.99         NS        
 -- Gutierrez Pared   6 Unattached-ST     2:13.30         NS        
 -- Wood, Abigail     9 TXLA-ST           1:30.27        SCR        
 
 Event 9  Boys 10 & Under 100 Yard Freestyle
=========================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals       Points 
=========================================================================
  1 Ackerman, Colli  10 WLOO-ST           1:07.84    1:06.53        
             31.45      1:06.53 (35.08)
  2 Bennett, Winsto   8 ATAC-ST           1:13.99    1:11.32        
             34.06      1:11.32 (37.26)
  3 Lee, Elias       10 TXLA-ST           1:16.76    1:11.67        
             34.87      1:11.67 (36.80)
  4 Gopal, Suhaan     9 WLOO-ST           1:11.52    1:12.15        
             33.98      1:12.15 (38.17)
  5 Sevilla Ruiz, J  10 WLOO-ST           1:13.53    1:13.47        
             35.76      1:13.47 (37.71)
  6 Anand, Atharva   10 Unattached-ST     1:13.39    1:13.76        
             35.89      1:13.76 (37.87)
  7 Childs, Parker   10 GOLD-ST           1:12.99    1:13.85        
             35.20      1:13.85 (38.65)
  8 Schliebs, Vince   9 LCA-ST            1:36.21    1:14.40        
             34.80      1:14.40 (39.60)
  9 Borel, Truett    10 NTRO-ST           1:17.09    1:14.94        
             36.28      1:14.94 (38.66)
 10 Noel, Gear        8 LCA-ST            1:15.49    1:15.09        
             35.24      1:15.09 (39.85)
 11 Mongenel, Reed    8 ATAC-ST           1:18.15    1:16.08        
             36.24      1:16.08 (39.84)
 12 Fyda, Nolan       9 LCA-ST            1:25.65    1:16.12        
             35.86      1:16.12 (40.26)
 13 Yeager, Dylan    10 WLOO-ST           1:19.38    1:18.16        
             36.57      1:18.16 (41.59)
 14 Ozanus, Oliver    9 LCA-ST            1:17.82    1:18.71        
             36.80      1:18.71 (41.91)
 15 Lee, Ryan        10 YMCA-ST           1:21.86    1:19.15        
             38.00      1:19.15 (41.15)
 16 Jackson, Aland   10 WLOO-ST           1:31.37    1:20.05        
             38.18      1:20.05 (41.87)
 17 Williams, Linco  10 LCA-ST            1:20.23    1:20.29        
             39.14      1:20.29 (41.15)
 18 Lott, Gus        10 WLOO-ST           1:20.58    1:20.49        
             38.51      1:20.49 (41.98)
 19 Boone, Robert    10 LCA-ST            1:18.88    1:20.73        
             38.12      1:20.73 (42.61)
 20 Hartley, Pierso  10 TST-ST            1:19.54    1:21.00        
             37.85      1:21.00 (43.15)
 21 Marti, Carl       9 TXLA-ST                NT    1:22.52        
             41.29      1:22.52 (41.23)
 22 Kim, Kaden       10 NTRO-ST           1:35.99    1:22.65        
             38.63      1:22.65 (44.02)
 23 Naveen, Adarsh   10 NTRO-ST           1:22.23    1:22.81        
             39.45      1:22.81 (43.36)
 24 Garrett, Ryan    10 NTRO-ST           1:34.53    1:22.99        
             38.20      1:22.99 (44.79)
 25 Sefcik, Eli       9 NTRO-ST           1:22.75    1:23.03        
             40.16      1:23.03 (42.87)
 26 Struck, Carson   10 NTRO-ST           1:22.63    1:23.08        
             38.99      1:23.08 (44.09)
 27 Jin, Johan        9 TXLA-ST           1:54.43    1:24.17        
             40.65      1:24.17 (43.52)
 28 Benardete, Jame  10 LCA-ST            1:27.38    1:25.32        
             40.70      1:25.32 (44.62)
 29 Coffey, Decker    9 WLOO-ST           1:31.28    1:25.40        
 30 Shraga, Barak    10 COTA-ST           1:27.37    1:25.44        
             39.70      1:25.44 (45.74)
 31 Florea, Conner   10 TST-ST            1:24.78    1:25.69        
             40.41      1:25.69 (45.28)
 32 Lopez, Iker       9 TXLA-ST           1:31.83    1:25.70        
             40.10      1:25.70 (45.60)
 33 Dulaney, Liam    10 TXLA-ST           1:24.02    1:25.80        
             40.47      1:25.80 (45.33)
 34 Orozco, Marco     8 WLOO-ST           1:38.12    1:26.19        
             40.99      1:26.19 (45.20)
 35 Jones, Chasyn    10 YMCA-ST                NT    1:26.43        
             41.58      1:26.43 (44.85)
 36 Cox, Aydan       10 GOLD-ST                NT    1:26.79        
             39.84      1:26.79 (46.95)
 37 Ruelas Valdovin  10 LSAC-ST           1:25.32    1:26.91        
 38 Roan, Brennan    10 COTA-ST           1:28.17    1:26.96        
             40.56      1:26.96 (46.40)
 39 Thompson, Colli  10 LSAC-ST           1:36.44    1:27.82        
 40 Neubauer, Ryker   9 LCA-ST            1:38.83    1:27.99        
             41.14      1:27.99 (46.85)
 41 Copes, Braeden    8 AAAA-ST           1:27.13    1:29.00        
             40.54      1:29.00 (48.46)
 42 Libersat, Mathi  10 ASC-ST            1:24.93    1:30.34        
             43.88      1:30.34 (46.46)
 43 Chang, Asher     10 NTRO-ST           1:29.95    1:31.38        
             42.50      1:31.38 (48.88)
 44 Barcelon, Joshu  10 AAAA-ST           1:46.87    1:32.00        
             42.49      1:32.00 (49.51)
 45 Schrock, Logan    7 LCA-ST            1:31.97    1:32.08        
             42.45      1:32.08 (49.63)
 46 Wilson, Zachary  10 NTRO-ST           1:43.42    1:32.11        
             42.67      1:32.11 (49.44)
 47 Boone, Chandler  10 AAAA-ST           1:35.87    1:32.44        
             43.11      1:32.44 (49.33)
 48 Menchaca, Noah   10 FISH-ST           1:30.45    1:32.52        
             44.39      1:32.52 (48.13)
 49 Zubedy, Dominic  10 TXLA-ST                NT    1:33.86        
             42.78      1:33.86 (51.08)
 50 Harton, Chase    10 TXLA-ST                NT    1:34.22        
             46.09      1:34.22 (48.13)
 51 Green, Pierce    10 WHAC-ST           1:34.34    1:35.02        
 52 Greene, Sutton    9 YMCA-ST           1:44.32    1:35.84        
 53 Rainone, Rocco    8 NTRO-ST           1:30.15    1:36.20        
             44.53      1:36.20 (51.67)
 54 Kowalski, Micha   9 RUSH-ST           1:44.94    1:36.35        
             45.56      1:36.35 (50.79)
 55 Lenfest, Ezra    10 COTA-ST                NT    1:36.73        
 56 Martin, Logan     8 LSAC-ST           1:37.31    1:39.22        
             47.55      1:39.22 (51.67)
 57 May, Jacob        8 NTRO-ST           1:29.46    1:39.35        
             47.05      1:39.35 (52.30)
 58 Nall, Will       10 LSAC-ST                NT    1:40.12        
 59 Vashisht, Arnav   9 NTRO-ST           1:40.33    1:40.19        
             45.94      1:40.19 (54.25)
 60 Gu, Ethan         9 NTRO-ST           2:00.00    1:41.11        
             49.43      1:41.11 (51.68)
 61 Hobson, Joe       8 COTA-ST           1:54.44    1:41.49        
             46.95      1:41.49 (54.54)
 62 Kerr, Jack        9 WHAC-ST           1:39.82    1:41.89        
             47.39      1:41.89 (54.50)
 63 Dragoo, Wyatt    10 GOLD-ST                NT    1:42.36        
             44.58      1:42.36 (57.78)
 64 Tetmeyer, Lukas   9 TXLA-ST                NT    1:42.72        
             17.08    1:42.72 (1:25.64)
 65 Dev, Akul        10 NTRO-ST           1:49.88    1:42.75        
             45.86      1:42.75 (56.89)
 66 Lopez Corsi, Gi   8 GOLD-ST                NT    1:45.02        
             49.30      1:45.02 (55.72)
 67 Bao, Caton        9 NTRO-ST           1:47.90    1:46.40        
             48.22      1:46.40 (58.18)
 68 Williams, Oscar   9 LCA-ST            1:44.18    1:46.96        
             49.39      1:46.96 (57.57)
 69 Magee, Burke      7 TXLA-ST                NT    1:49.37        
             52.50      1:49.37 (56.87)
 70 Phegley, Sebast   9 ATAC-ST                NT    1:49.41        
             49.78      1:49.41 (59.63)
 71 Joe, Mason       10 ASC-ST                 NT    1:50.14        
 72 Senthil, Lukshm   8 LSAC-ST                NT    1:50.30        
 73 Davis, Luke      10 ASC-ST            1:55.88    1:52.86        
             53.30      1:52.86 (59.56)
 74 Estep, Ethan      8 LIFE-ST                NT    1:54.69        
             55.60      1:54.69 (59.09)
 75 Uppiliyappan, S   9 AAAA-ST           2:13.40    1:58.05        
             55.43    1:58.05 (1:02.62)
 76 Forbes, Will      9 TXLA-ST                NT    2:00.53        
           1:00.16    2:00.53 (1:00.37)
 77 York, Ethan       9 LCA-ST            2:30.99    2:15.28        
           1:05.44    2:15.28 (1:09.84)
 -- Ozanus, Alex      7 LCA-ST            1:44.00         DQ        
      No touch on turn
 -- Mulligan, Kevin   9 WLOO-ST           1:31.27         DQ        
      No touch on turn
             41.65           DQ (47.91)
 -- Lopez, Jordan     8 AAAA-ST                NT         NS        
 -- Jardeleza, Luke   8 ASC-ST                 NT         NS        
 -- Koellhofer, Hen  10 RUSH-ST                NT         NS        
 -- Keyland, Sean    10 WHAC-ST           1:45.67         NS        
 -- Vedder, Dane      8 COTA-ST           1:18.24         NS        
 -- Wells, Camden    10 COTA-ST           1:06.73         NS        
 -- MacIntyre, Tyle   9 GOLD-ST                NT         NS        
 -- Culp, Gavin      10 WLOO-ST           1:22.51         NS        
 -- Tater, Harrison  10 WLOO-ST           1:04.28         NS        
 -- Neubauer, Talan  10 LCA-ST            1:25.88         NS        
 -- Elliston, Will   10 RUSH-ST                NT        SCR