Lee & Joe Jamail Texas Swimming Center - Site License           11/17/2019
  2019 ST TXLA 11& Over November Unclassified - 11/15/2019 to 11/17/2019   
                  Lee & Joe Jamail Texas Swimming Center                   
                        Hosted By Longhorn Aquatics                        
 
 Event 7  Girls 11-12 200 Yard Breaststroke
=========================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals       Points 
=========================================================================
  1 Mongenel, Ella   12 ATAC-ST           2:37.93    2:36.12        
             34.64      1:14.85 (40.21)
        1:56.00 (41.15)     2:36.12 (40.12)
  2 Mandacina, Park  12 AAAA-ST           2:45.97    2:43.96        
             36.84      1:19.19 (42.35)
        2:02.01 (42.82)     2:43.96 (41.95)
  3 Trim, Izzy       12 TXLA-ST           2:45.44    2:46.49        
             37.16      1:18.72 (41.56)
        2:02.06 (43.34)     2:46.49 (44.43)
  4 Savens, Madi     11 AQTX-ST           2:45.21    2:47.54        
             35.89      1:17.78 (41.89)
        2:02.26 (44.48)     2:47.54 (45.28)
  5 Duarte, Anna     12 GOLD-ST           2:48.41    2:47.96        
             39.65      1:23.07 (43.42)
        2:05.09 (42.02)     2:47.96 (42.87)
  6 Glasgow, Lily    11 AAAA-ST           2:53.57    2:48.27        
             38.85      1:21.79 (42.94)
        2:05.58 (43.79)     2:48.27 (42.69)
  7 Holmes, Natalie  12 MSC-ST            2:53.65    2:48.52        
             39.26      1:21.67 (42.41)
        2:06.75 (45.08)     2:48.52 (41.77)
  8 Kellogg, Camero  12 AAAA-ST           2:54.45    2:50.37        
             37.96      1:21.92 (43.96)
        2:06.71 (44.79)     2:50.37 (43.66)
  9 Zhang, Leah      11 WLOO-ST           2:49.56    2:52.90        
             40.03      1:23.02 (42.99)
        2:07.43 (44.41)     2:52.90 (45.47)
 10 Guan, Anna       12 LCA-ST            3:01.48    2:58.17        
             41.03      1:26.81 (45.78)
        2:13.00 (46.19)     2:58.17 (45.17)
 11 Vogan, Addie     11 WLOO-ST           2:55.08    3:00.12        
             41.20      1:26.67 (45.47)
        2:13.24 (46.57)     3:00.12 (46.88)
 12 Angie, Karis     11 WLOO-ST           3:05.34    3:01.41        
             41.83      1:28.17 (46.34)
        2:15.39 (47.22)     3:01.41 (46.02)
 13 Boutin, Hayley   12 AAAA-ST           3:17.15    3:08.26        
             44.20      1:33.88 (49.68)
        2:21.82 (47.94)     3:08.26 (46.44)
 14 Sierra, Sofia    12 GOLD-ST           3:23.07    3:10.92        
             44.53      1:33.41 (48.88)
        2:22.16 (48.75)     3:10.92 (48.76)
 -- Ligarde, Mary    12 UN-ST             3:08.17         NS        
 
 Event 7  Boys 11-12 200 Yard Breaststroke
=========================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals       Points 
=========================================================================
  1 Mielcarek, Phoe  12 WLOO-ST           2:39.32    2:34.85        
             34.87      1:14.54 (39.67)
        1:55.06 (40.52)     2:34.85 (39.79)
  2 Li, Kevin        11 WLOO-ST           2:38.70    2:36.23        
             35.25      1:15.00 (39.75)
        1:56.31 (41.31)     2:36.23 (39.92)
  3 Kawakami-Lynd,   12 TXLA-ST           2:50.19    2:46.11        
             38.61      1:21.09 (42.48)
        2:04.46 (43.37)     2:46.11 (41.65)
  4 Cao, Vincent     11 WLOO-ST           2:47.88    2:48.10        
             38.51      1:22.67 (44.16)
        2:04.79 (42.12)     2:48.10 (43.31)
  5 Robles, Andre    11 AAAA-ST           2:57.52    2:48.47        
             38.40      1:22.79 (44.39)
        2:06.39 (43.60)     2:48.47 (42.08)
  6 Altermatt, Owen  12 AAAA-ST           2:46.85    2:51.13        
             38.16      1:21.62 (43.46)
        2:06.28 (44.66)     2:51.13 (44.85)
  7 Harrison, Willi  11 AQSA-ST           3:09.55    2:52.44        
             37.67      1:22.13 (44.46)
        2:07.77 (45.64)     2:52.44 (44.67)
  8 Joshi, Anish     12 WLOO-ST           3:00.70    2:57.99        
             38.83      1:23.43 (44.60)
        2:10.23 (46.80)     2:57.99 (47.76)
  9 Cabrera Cuza, D  12 GOLD-ST           3:07.37    3:01.21        
             40.77      1:27.36 (46.59)
        2:15.13 (47.77)     3:01.21 (46.08)
 10 Hudson, George   11 UN-ST             3:07.21    3:06.22        
             43.98      1:30.52 (46.54)
        2:18.67 (48.15)     3:06.22 (47.55)
 11 Farrens, Brando  12 WLOO-ST           3:10.11    3:07.48        
             40.78      1:29.88 (49.10)
        2:18.78 (48.90)     3:07.48 (48.70)
 12 Laine, Max       11 WLOO-ST           3:03.90    3:09.41        
             42.74      1:32.33 (49.59)
        2:20.73 (48.40)     3:09.41 (48.68)
 13 Timm, Mathew     12 WLOO-ST           3:10.67    3:11.42        
             44.07      1:33.81 (49.74)
        2:23.61 (49.80)     3:11.42 (47.81)
 14 Hardy, Tennyson  12 GOLD-ST           3:09.99    3:15.07        
             42.99      1:33.23 (50.24)
        2:24.71 (51.48)     3:15.07 (50.36)
 -- Skaistis, Levi   11 LCA-ST            2:38.92        SCR