Lee & Joe Jamail Texas Swimming Center - Site License           12/15/2019
        2019 ST TXLA Jingle Bell Splash - 12/13/2019 to 12/15/2019         
 
 Event 303  Girls 13-14 1000 Yard Freestyle 1000 split from 1650
=========================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals       Points 
=========================================================================
  1 Alt, Delaney M   14 WLOO-ST          19:06.83   11:12.78        
  2 Harris, Arwen M  14 TXLA-ST          20:03.61   11:37.31        
  3 Smith, Kate G    14 GOLD-ST          19:49.77   12:01.10        
  4 Drummond, Olivi  14 FISH-ST          20:37.69   12:04.53        
 
 Event 303  Women 15 & Over 1000 Yard Freestyle 1000 split from 1650
=========================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals       Points 
=========================================================================
  1 Pfeifer, Abby R  17 LCA-ST           17:34.46   10:27.81        
  2 Watson, Alex R   15 TXLA-ST          17:41.79   10:36.21        
  3 Faust, Konner M  17 TXLA-ST          18:06.87   10:53.37        
  4 Estes, Delaney   17 LSAC-ST          19:02.93   11:14.56        
  5 Scott, Ashley A  15 TXLA-ST          20:32.15   12:00.68        
 -- Urbina, Anavell  15 TXLA-ST          19:29.47        SCR        
 
 Event 303  Boys 13-14 1000 Yard Freestyle 1000 split from 1650
=========================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals       Points 
=========================================================================
  1 Wang, Raphael J  13 WLOO-ST          18:51.79   11:04.99        
  2 McDonald, Liam   14 RUSH-ST          19:10.00   11:11.02        
  3 Cox, Connor M    14 TXLA-ST          19:15.77   11:36.63        
 
 Event 303  Men 15 & Over 1000 Yard Freestyle 1000 split from 1650
=========================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals       Points 
=========================================================================
  1 Stephenson, Mat  15 TXLA-ST          16:17.61    9:54.69        
  2 Skowronski, Ale  18 WLOO-ST          17:00.50   10:01.67        
  3 Shraga, Gal Z    17 TXLA-ST          17:15.23   10:22.68        
  4 Wadley, Josh X   17 LSAC-ST          17:29.05   10:30.18        
  5 Gordon, Gage P   16 LCA-ST           17:58.33   10:40.86        
  6 Sundararaman, H  15 WLOO-ST          18:16.26   10:49.20        
  7 Arnold, Duncan   17 TXLA-ST          19:19.19   10:57.70        
  8 Trimyer, Jordan  18 TXLA-ST          19:19.35   11:31.44        
 -- Copley, Kasey W  16 WLOO-ST          17:39.98        SCR