Lee & Joe Jamail Texas Swimming Center - Site License    12/15/2019
     2019 ST TXLA Jingle Bell Splash - 12/13/2019 to 12/15/2019     
 
 Event 16  Girls 11-12 200 Yard Butterfly
==================================================================
    Name            Age Team                 Seed    Prelims              
==================================================================
                      === Preliminaries ===                       
 
  1 Duarte, Anna L   12 GOLD-ST           2:26.97    2:25.47     q  
             32.03      1:08.70 (36.67)
        1:46.94 (38.24)     2:25.47 (38.53)
  2 Pemberton, Siri  11 WLOO-ST           2:32.14    2:30.84     q  
             33.16      1:11.00 (37.84)
        1:50.77 (39.77)     2:30.84 (40.07)
  3 Merkin, Izzie G  12 WLOO-ST           2:35.10    2:43.51     q  
             34.85      1:16.93 (42.08)
        2:01.30 (44.37)     2:43.51 (42.21)
 
 Event 16  Girls 13-14 200 Yard Butterfly
==================================================================
    Name            Age Team                 Seed    Prelims              
==================================================================
  1 Doyal, Gracie J  14 LCA-ST            2:08.74    2:11.29     q  
             29.06      1:02.65 (33.59)
        1:36.56 (33.91)     2:11.29 (34.73)
  2 Boudreaux, Sydn  14 ATAC-ST           2:09.26    2:12.92     q  
             30.05      1:03.88 (33.83)
        1:38.75 (34.87)     2:12.92 (34.17)
  3 Ruan, Angela J   14 WLOO-ST           2:16.10    2:13.96     q  
             29.77      1:03.66 (33.89)
        1:38.47 (34.81)     2:13.96 (35.49)
  4 Tuhabonye, Grac  13 WHAC-ST           2:14.37    2:15.07     q  
             30.75      1:04.52 (33.77)
        1:39.12 (34.60)     2:15.07 (35.95)
  5 Moser, Miranda   14 WLOO-ST           2:12.21    2:15.09     q  
             30.39      1:04.45 (34.06)
        1:38.59 (34.14)     2:15.09 (36.50)
  6 Davis, Eva T     14 LCA-ST            2:20.12    2:19.83     q  
             31.60      1:06.04 (34.44)
        1:42.16 (36.12)     2:19.83 (37.67)
  7 Murray, Becca G  14 LCA-ST            2:29.30    2:23.01     q  
             30.39      1:05.80 (35.41)
        1:43.28 (37.48)     2:23.01 (39.73)
  8 Harris, Arwen M  14 TXLA-ST           2:23.29    2:24.28     q  
             30.78      1:05.80 (35.02)
        1:44.18 (38.38)     2:24.28 (40.10)
 -----------------------------------------------------------------
  9 Lofland, Maya R  14 GOLD-ST           2:26.45    2:29.48     q  
             32.24      1:10.36 (38.12)
        1:49.94 (39.58)     2:29.48 (39.54)
 
 Event 16  Girls 15 & Over 200 Yard Butterfly
==================================================================
    Name            Age Team                 Seed    Prelims              
==================================================================
  1 Fleming, Ana E   16 WHAC-ST           2:03.23    2:05.33     q  
             27.99        59.44 (31.45)
        1:32.41 (32.97)     2:05.33 (32.92)
  2 Hallum, Jade A   17 UN-ST             2:04.13    2:07.69     q  
             28.88      1:00.35 (31.47)
        1:33.58 (33.23)     2:07.69 (34.11)
  3 Faust, Konner M  17 TXLA-ST           2:06.29    2:09.89     q  
             28.75      1:02.01 (33.26)
        1:35.17 (33.16)     2:09.89 (34.72)
  4 Harris, Juliet   16 WHAC-ST           2:13.03    2:11.06     q  
             27.82        59.72 (31.90)
        1:34.43 (34.71)     2:11.06 (36.63)
  5 Wilson, Arriann  15 GOLD-ST           2:09.91    2:11.72     q  
             28.87      1:01.92 (33.05)
        1:36.56 (34.64)     2:11.72 (35.16)
  6 Hays, Julianna   17 ATAC-ST           2:14.16    2:18.90     q  
             29.92      1:05.08 (35.16)
        1:41.38 (36.30)     2:18.90 (37.52)
  7 Siddapureddy, M  15 WHAC-ST           2:13.79    2:19.49     q  
             29.73      1:05.37 (35.64)
        1:40.91 (35.54)     2:19.49 (38.58)
  8 Baylor, Madi R   15 TXLA-ST           2:21.05    2:20.26     q  
             29.67      1:04.55 (34.88)
        1:41.84 (37.29)     2:20.26 (38.42)
 -----------------------------------------------------------------
  9 Graves, Fiona C  16 UN-ST             2:31.12    2:23.18     q  
             31.03      1:07.53 (36.50)
        1:45.01 (37.48)     2:23.18 (38.17)
 10 Karli, Jessica   17 WLOO-ST           2:17.55    2:24.43     q  
             30.66      1:06.25 (35.59)
        1:43.92 (37.67)     2:24.43 (40.51)
 11 Grossman, Kayle  15 WLOO-ST           2:24.25    2:27.86     q  
             32.26      1:08.99 (36.73)
        1:47.99 (39.00)     2:27.86 (39.87)
 12 Mao, Luisa Q     15 TXLA-ST           2:28.86    2:27.88     q  
             33.63      1:11.07 (37.44)
        1:49.46 (38.39)     2:27.88 (38.42)
 13 Lampert, Brynn   15 TXLA-ST           2:30.36    2:29.69     q  
             31.47      1:08.74 (37.27)
        1:48.66 (39.92)     2:29.69 (41.03)
 -- Myers, Elizabet  17 WHAC-ST           2:07.82         NS