Lee & Joe Jamail Texas Swimming Center - Site License 
         2022 ST TXLA 10&U End of School Splash - 5/14/2022         
 
 Event 8  Girls 10 and Under 50 LC Meter Butterfly
==================================================================
           47.09  10&U BB
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Mefford, Emma R  10 NTRO-ST             46.43      40.13 BB     
  2 Cowart, Abi G     9 AAAA-ST             46.95      40.26 BB     
  2 Franks, Brooke   10 NTRO-ST             42.63      40.26 BB     
  4 Whorton, Kather  10 NTRO-ST             47.52      40.42 BB     
  5 Wenglar, Reagan  10 NTRO-ST             45.60      40.78 BB     
  6 Sciaraffia, Ale  10 NTRO-ST             44.25      41.64 BB     
  7 Camarillo, Liel  10 AAAA-ST             44.50      43.60 BB     
  8 Brandl, Ellen M  10 UN-ST               56.12      46.03 BB     
  9 Jaruzel, Mia E   10 NTRO-ST             48.47      46.08 BB     
 10 Antis, Hailey B  10 NTRO-ST             49.99      47.13        
 11 Ritt, Annabelle   9 AQTX-ST             44.19      47.62        
 12 Sutherland, Cha  10 NTRO-ST             49.99      49.18        
 13 Pham, Rose Y     10 NTRO-ST             54.87      51.02        
 14 Cheon, Yuyi S    10 NTRO-ST           1:15.00      51.17        
 15 Jang-Gutterman,   9 NTRO-ST             52.61      52.60        
 16 Ramsey, Eily D    9 LSAC-ST             56.66      53.70        
 17 Botine, Brenna    9 AAAA-ST           1:01.48      55.67        
 18 Stratmann, Autu   9 CAA-ST              50.99      55.88        
 19 McGrath, Skarle   9 NTRO-ST           1:02.59      56.37        
 20 Levell, Kate K    9 WOW-ST              55.20      56.99        
 21 Hernandez, Eva    8 NTRO-ST           1:01.09      59.15        
 22 Crowley, Cia M   10 TXLA-ST             57.81      59.75        
 23 Kaminska, Maria   9 NTRO-ST           1:22.86    1:01.36        
 24 Kraizman, Anna    9 TXLA-ST                NT    1:03.01        
 25 Louderback, Lay   9 TXLA-ST                NT    1:03.22        
 26 Huskins, Kinley  10 NTRO-ST           1:12.99    1:03.23        
 27 Rich, Ryan K      7 NTRO-ST           1:04.41    1:03.25        
 28 Hall, Leighton   10 UN-ST             1:02.25    1:04.64        
 29 Sanchez, Scarle   9 NTRO-ST           1:05.86    1:04.79        
 30 Esperance, Arro   9 NTRO-ST           1:06.46    1:04.97        
 31 Livingston, Cie   9 YMCA-ST           1:12.87    1:05.11        
 32 Pan, Vera W      10 NTRO-ST           1:10.00    1:05.14        
 33 Tong, Yuhan      10 NTRO-ST           1:21.99    1:11.53        
 34 Valdespino, Isa  10 NTRO-ST           1:26.99    1:13.49        
 35 Turner, Ellie G   8 NTRO-ST           1:14.86    1:14.16        
 36 Wood, Mackenzie   9 NTRO-ST           1:16.86    1:16.40        
 37 Saeed, Elita M    9 NTRO-ST           1:18.86    1:16.70        
 38 Gunn, Ruby E      7 NTRO-ST           1:05.86    1:16.81        
 39 Brauner, Ruby A   7 NTRO-ST           1:11.30    1:18.21        
 40 Litschewski, Ma  10 NTRO-ST           1:24.99    1:19.33        
 41 Pan, Heidi Y      8 NTRO-ST           1:20.86    1:19.82        
 42 Gribben, Jaelyn   8 NTRO-ST           1:26.99    1:20.54        
 43 Mohan, Mira N    10 UN-ST             1:10.00    1:22.83        
 44 Wilson, Julia L   9 NTRO-ST           1:29.99    1:24.43        
 45 Palmer, Betty E  10 NTRO-ST           1:25.00    1:24.58        
 46 Ribeiro, Mika M   7 NTRO-ST           1:28.99    1:27.22        
 47 Julien, Cora E    9 TXLA-ST                NT    1:27.27        
 48 Atkinson, Ella   10 FISH-ST           1:03.00    1:34.49        
 -- Seaman, Alejand  10 AAAA-ST             55.00         DQ        
      Kick breaststroke type
 -- Weston-DeJesus,   8 TXLA-ST           1:11.76         DQ        
      Non-simultaneous arms
 -- Krachey, Maren    8 YMCA-ST           1:11.31         DQ        
      Arms underwater recovery
 -- Coyle, Zoey N    10 NTRO-ST           1:10.00         DQ        
      Non-simultaneous arms
 -- Qu, Jessie        7 NTRO-ST           1:23.99         DQ        
      Non-simultaneous arms
 -- Thayer, Claire    8 NTRO-ST           1:25.99         DQ        
      Non-simultaneous arms
 -- Crockett, Aria    8 TXLA-ST                NT         NS        
 -- Darnall, Vivian   9 YMCA-ST           1:02.64         NS        
 -- Leibowitz, Coll   9 NTRO-ST             44.31         NS        
 -- Angus, Phoebe A   9 NTRO-ST             58.20         NS        
 -- Benningfield-Mo   9 RUSH-ST             59.99         NS        
 -- Broughton, Paig   9 NTRO-ST           1:22.86         NS        
 -- Condron, Kinnit   9 NTRO-ST           1:01.64         NS        
 -- Hausman-Pels, M  10 CAA-ST            1:46.51         NS        
 
 Event 8  Boys 10 and Under 50 LC Meter Butterfly
==================================================================
           45.99  10&U BB
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Hasson, Colton   10 NTRO-ST             38.63      35.19 BB     
  2 Phan, Dylan T    10 NTRO-ST             45.43      39.07 BB     
  3 Grundy, Jeter M  10 LSAC-ST             57.71      39.81 BB     
  4 Prokazov, Danii  10 NTRO-ST             53.28      40.85 BB     
  5 Cho, Dempsey H   10 LSAC-ST             54.69      41.24 BB     
  6 Henneke, Jonath  10 NTRO-ST             42.49      41.57 BB     
  7 Ognoskie, Gavin  10 NTRO-ST             42.37      42.66 BB     
  8 Smith, Sawyer M  10 NTRO-ST             43.98      46.23        
  9 Allen, Asher M   10 NTRO-ST             50.00      46.30        
 10 Shreidi, Adam M   9 TXLA-ST                NT      51.45        
 11 Yan, Benjakon     9 TXLA-ST                NT      52.32        
 12 Wang, Lucas       9 NTRO-ST             53.20      52.36        
 13 Deaton, Jackson   8 NTRO-ST           1:00.47      53.14        
 14 Wang, Yixin       9 FISH-ST           1:01.42      58.35        
 15 Hughes, Ian M     9 RUSH-ST             59.99    1:00.00        
 16 Yao, Joe         10 CCSS-ST           1:00.06    1:00.41        
 17 Boyd, Luke H      9 NTRO-ST           1:10.00    1:00.79        
 18 Luke, Xavier      8 YMCA-ST           1:05.42    1:01.59        
 19 Green, Miles A   10 WOW-ST              59.69    1:03.98        
 20 Bhaarath, Dev V  10 NTRO-ST           1:10.00    1:08.26        
 21 Sauter, Nichola   9 NTRO-ST           1:19.99    1:10.81        
 22 Srinivas, Suraj   9 NTRO-ST           1:07.26    1:11.02        
 23 Csizmadia, Adam   9 RUSH-ST           1:12.00    1:13.64        
 24 Le, Ryan C        9 NTRO-ST           1:27.99    1:16.15        
 25 Shi, Jonathan J   9 CCSS-ST           1:09.99    1:17.57        
 26 Spears, Luke S    9 NTRO-ST           1:14.86    1:19.75        
 27 Belforte, Navee  10 NTRO-ST           1:20.99    1:22.87        
 28 Yun, William M    7 NTRO-ST           1:14.86    1:25.69        
 -- Marcie, Luke R   10 WOW-ST              50.12         DQ        
      Arms underwater recovery
 -- Monti, Jack E     7 WOW-ST              53.45         DQ        
      Scissors kick
 -- Cullen, Enzo D    8 YMCA-ST           1:14.75         DQ        
      Non-simultaneous arms
 -- Crutsinger, Pey   8 NTRO-ST           1:20.00         DQ        
      Non-simultaneous arms
 -- Ward, Braylon N   6 GOLD-ST           1:19.90         DQ        
      Kick breaststroke type
 -- Saltsman, Willi  10 WOW-ST              55.51         NS        
 -- Rucker, Kelton   10 LSAC-ST             55.55         NS        
 -- Mueller, Jake T   9 NTRO-ST             48.89         NS        
 -- Lawrence, Paxto  10 NTRO-ST           1:15.74         NS        
 -- Kreuz, Preston    9 NTRO-ST           1:10.00         NS        
 -- Lippe, Maverick   8 NTRO-ST             41.84         NS